Ярмарок професій у Славуті

8 листопада 2013 р. у м. Славута відбувся ярмарок професій для учнів загальноосвітніх навчально-виховних закладів міста та району, організований Славутським міськрайонним центром зайнятості. На цьому заході НУВГП представляли начальник відділення довузівської підготовки та профільного навчання Веретін Л.С. та викладачі кафедри гідроенергетики, теплоенергетики та гідравлічних машин Середа В.В. і Трофимчук І.П. Вони ознайомили учнів шкіл м. Славута та Славутського району з інформацією про університет, його факультети, перелік існуючих та нових спеціальностей, основні правила прийому, відповідали на запитання, що цікавили випускників та їхніх вчителів. Також були роздані наочні інформаційні матеріали для вступу в НУВГП та проведена агітація про переваги спеціальностей університету на ринку праці.