Ярмарок професій та освітніх програм для молоді у Гощанському районному центрі

14 листопада в межах проведення ярмарку професій та освітніх програм для молоді, який був організований Гощанським районним центром зайнятості та за запрошенням директора центру пана Зубкевича,  співробітниками Національного університету водного господарства та природокористування  доцентом кафедри водопостачання, водовідведення та бурової справи Квартенко О.М. та представником центру довузівської підготовки та профільного навчання Бурдейним П.Ю. був організований та проведений консультпункт НУВГП.

Метою консультпункту було ознайомлення учнівської молоді, батьків, класних керівників шкіл с.м.т.Гоща та Гощанського району із доктриною розвитку НУВГП в сучасних умовах, матеріально-технічною базою університету, існуючими напрямками підготовки,  переліком конкурсних предметів.

Проведено ґрунтовне ознайомлення присутніх з діяльністю Навчально-Наукового інституту заочно-дистанційного навчання, а саме формуванням і роботою підготовчих курсів їх доробку у вигляді додаткових балів при розрахунку загальної суми рейтингових балів. Особливу увагу було звернено на розвиток  напрямку Європейської освіти в НУВГП, на можливість отримання подвійних дипломів (вітчизняного та ЄС), та співробітництво НУВГП із провідними закордонними навчальними закладами.

Під час спілкування  учням та їх батькам були роздані наочні інформаційні матеріали для вступу в НУВГП та ННІВГ, проведена агітація про переваги спеціальностей університету на ринку праці, зокрема напрямку підготовки «Водопостачання та водовідведення». Оголошено про проведення Дня відкритих дверей НУВГП.

В результаті проведеної роботи встановлені контакти із наступними навчальними закладами: Гощанською ЗОШ, ЗОШ с. Посягва, ЗОШ с. Тучин, ЗОШ с. Франівка Гощанського району.