Ярмарка професій в Демидівці

Ярмарка професій в Демидівці

 В рамках профорієнтаційної роботи представники НУВГП взяли участь у «Ярмарку професій», якій відбувся 13 листопада о 10:00 на базі Демидівського будинку  культури.

13 листопада в рамках профорієнтаційної роботи представники НУВГП взяли участь у «Ярмарку професій», якій відбувся на базі Демидівського районного Будинку  культури.

На Заході були присутні учні 9-11 класів, батьки та вчителі загально освітніх закладів Демидівського районну. презентацію університету здійснювали представники ННІЕМП та ННІЗДН.

Заступник директора ННІЗДН Сокаль Валентина  Анатоліївна ознайомила присутніх зі спеціальностями НУВГП, особливостями навчання та дозвілля студентів, та запросила присутніх на День відкритих дверей який відбудеться 24.11.2013 р.  Також начальник відділу довузівської підготовки та профільного навчання Веретін Людмила Станіславівна , старший викладач Боровик Олександр Миколайович проінформували майбутніх абітурієнтів про підготовчі курси НУВГП, та надали вичерпну інформацію про  інститути та їх напрямки підготовки. назад