Дистанційне навчання - це актуально

22 травня 2013 року відбувся семінар з числа постійно діючих шкіл-семінарів „Використання сучасних інформаційно-комунікаційних технологій у підготовці майбутнього фахівця технічного профілю”. Організатори - навчально-методичний відділ та Навчально-науковий інститут заочно-дистанційного навчання.

Перед учасниками семінару виступили - директор Навчально-наукового інституту заочно-дистанційного навчання, д.пед.н., професор Юрій Володимирович Пелех, кандидат фіз.-мат. наук, зав. кафедри прикладної математики заступник директора Навчально-наукового інституту заочно-дистанційного навчання Юрій Васильович Турбал, начальник сектору з дистанційної освіти Олександр Юрійович Старовєров. Тема семінару -«Про специфіку організації системи дистанційної освіти на базі платформи Moodle» .

На семінарі розглядалися основні проблеми організації дистанційного навчання у нашому університеті. Зокрема, була акцентована увага на технічних характеристиках та перевагах системи управління навчальним процесом "Moodle" та співпраці кафедр та викладачів з Навчально-науковисм інститутом заочно-дистанційного навчання .

Учасниками семінару були відповідальні особи за впровадження заочно-дистанційного навчання в підрозділах університету.

Програму та графік шкіл-семінарів розміщено на університетському сайті. Там можна також дізнатися про доповідачів та час проведення наступних семінарів.

Навчально-методичний відділ