День відкритих дверей у м. Дубно та м. Радивилові

5 квітня у м. Дубно та м. Радивилові відбувся запланований виїзний День відкритих дверей Національного університету водного господарства та природокористування, організований механіко-енергетичним факультетом. Загалом на зустрічах були присутні близько 250 учнів випускних класів м. Дубно та м. Радивилова.

Зустріч з учнями випускних класів та батьками у м. Дубно відбулася у ЗОШ № 6, у м.Радивилові у ЗОШ № 2. Викладачі університету ознайомили майбутніх абітурієнтів зі спеціальностями, напрямами підготовки, умовами вступу до НУВГП, умовами навчання на підготовчих курсах. Перед присутніми виступили: декан механіко-енергетичного факультету Марчук Микола Михайлович, начальник відділення довузівської підготовки та профільного навчання Сокаль Валентина Анатоліївна, старший викладач кафедри автомобілів та автомобільного господарства Івасюк Петро Іванович, доцент кафедри будівельних, дорожніх, меліоративних машин і обладнання Бабич Ярослав Олександрович. Студенти 3 курсу механіко-енергетичного факультету Ковальчук Сергій та Подолянчук Олександр розповіли присутнім про особливості навчальної та виховної роботи у НУВГП, навчання на військовій кафедрі, побут та дозвілля студентської молоді. Особливу зацікавленість учнів викликав фільм про історію та здобутки НУВГП. Представники центру естетичного виховання ансамбль «Барви», скрипаль Назар Пастушенко презентували присутнім свої найкращі номери художньої самодіяльності.

Директори ЗОШ №6 м. Дубно Макашина Софія Федосіївна та ЗОШ № 2 м. Радивилів Сова Микола Михайлович подякували представникам університету за проведений профорієнтаційний захід та висловили побажання у подальшому співпрацювати у напрямку залучення здібної молоді Дубенщини та Радивилівщини на навчання до НУВГП.

Викладачі університету надали індивідуальні консультації учням та батькам стосовно умов вступу та навчання в НУВГП. Учнів зацікавили питання зменшення оплати за навчання у 2013-2014 н.р., пільг при вступі після закінчення підготовчих курсів, навчання за новими спеціальностями «Правознавство», «Туризм», «Маркетинг», «Міжнародна економіка», а також навчання за європейськими програмами з одержанням двох дипломів (українського та польського) за спорідненими спеціальностями НУВГП та Жешувського державного університету, Краківської академії імені Анджея Фрича Моджевського та Державного університету «Політехніка Любельська» (м. Люблін) та дистанційною формою навчання .

Шановний абітурієнте, хочеш здобути якісну освіту – твій вибір НУВГП!