Cервер для проведення аудіо і відеоконференцій "OpenMeetings".

Cервер для проведення аудіо і відеоконференцій "OpenMeetings".

Працівниками відділу дистанційного навчання, встановлений та налагоджений сервер для проведення аудіо і відеоконференцій "OpenMeetings".
Сервер підтримує ряд додаткових функцій, таких як обмін повідомленнями, спільне редагування документів, створення запису-протоколу заходу, спільне планування виконання завдань, трансляція виводу запущених 
застосунків, проведення голосувань і опитувань. Один сервер може обслуговувати довільне число конференцій, що проводяться в окремих віртуальних кімнатах і включають свій набір учасників. Підтримуються як проведення вебінарів з одним доповідачем, так і конференцій з довільним числом одночасно взаємодіючих між собою учасників.
Сервер підтримує гнучкі інструменти управління повноваженнями і потужну систему модерування конференцій. Управління та взаємодія учасників проводиться черезвеб-інтерфейс.
Для організації мовлення використовується потоковий сервер Red5 , який дозволяє забезпечити можливість участі у відеоконференції клієнтів з мінімальною пропускною здатністю каналу 64 кбіт/с. У випуску був доданий модуль для інтеграції з Asterisk для забезпечення SIP/VoIP комунікацій і здійснення вхідних і вихідних зовнішніх викликів на звичайні та SIP-телефони в процесі проведення конференції. Всі аудіо та відео підсистеми переведені на використання формату SWF10 для організації широкомовної передачі і прийому звукового і відео сигналів. Використання SWF10 дозволило вирішити такі проблеми, котрі раніше заважали комфортній роботі, як придушення луни.назад