Наукова діяльність

Чергове засідання спеціалізованої вченої ради К 47.104.06 (21.05.2019)

21 травня 2019 р. (початок об 11:00) в Національному університеті водного господарства та природокористування (м. Рівне, вул. Чорновола, 49, корпус №6, к. 673) відбудеться засідання спеціалізованої вченої ради К 47.104.06.

На порядку денному публічний захист кандидатських дисертацій:

- Павлюка Андрія Павловича на тему: «НАПРУЖЕНО-ДЕФОРМОВАНИЙ СТАН ЕЛЕМЕНТІВ З КЛЕЄНОЇ ДЕРЕВИНИ В УМОВАХ КОСОГО ЗГИНУ», поданої на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.23.01 – будівельні конструкції, будівлі та споруди (науковий керівник - кандидат технічних наук, доцент, Гомон Святослав Степанович, Національний університет водного господарства та природокористування, професор кафедри промислового, цивільного будівництва та інженерних споруд).

Ужегова Сергія Олеговича на тему: «Несуча здатність, тріщиностійкість та деформативність тонкостінних оболонок типу «гіперболічний параболоїд» з використанням сталефібробетону», поданої на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.23.01 – будівельні конструкції, будівлі та споруди (науковий керівник - кандидат технічних наук, доцент, АНДРІЙЧУК Олександр Валентинович, Луцький національний технічний університет, доцент кафедри будівництва та цивільної інженерії).

З авторефератами дисертацій та іншими матеріалами можна ознайомитись за посиланням нижче.

Матеріали по дисертації Ужегов
Автореферат дисертації Ужегов