Наукова діяльність

Чергове засідання спеціалізованої вченої ради К 47.104.06 (04.07.2019)

4 липня 2019 р. (початок об 11:00) в Національному університеті водного господарства та природокористування (м. Рівне, вул. Чорновола, 49, корпус №6, к. 673) відбудеться засідання спеціалізованої вченої ради К 47.104.06.

На порядку денному публічний захист кандидатських дисертацій:

Зятюка Юрія Юрійовича на тему: "Напружено-деформований стан та розрахунок, залізобетонних згинальних елементів підсилених в стиснутій і розтягнутій зонах", поданої на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.23.01 – будівельні конструкції, будівлі та споруди (науковий керівник - кандидат технічних наук, доцент, Борисюк Олександр Павлович, Національний університет водного господарства та природокористування, професор кафедри промислового, цивільного будівництва та інженерних споруд).

- Ясюка Івана Миколайовича на тему: "Робота та несуча здатність сталефібробетонних лотків", поданої на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.23.01 – будівельні конструкції, будівлі та споруди (науковий керівник - кандидат технічних наук, доцент, АНДРІЙЧУК Олександр Валентинович, Луцький національний технічний університет, доцент кафедри будівництва та цивільної інженерії).

З авторефератами дисертацій та іншими матеріалами можна ознайомитись за посиланням нижче.

Матеріали по дисертації Ясюк
Автореферат дисертації Ясюк