Наукова діяльність

Чергове засідання спеціалізованої вченої ради К 47.104.06 (01.11.2017)

1 листопада 2017 р. (початок об 11:00) в Національному університеті водного господарства та природокористування (м. Рівне, вул. Чорновола, 49, корпус №6, к. 673) відбудеться засідання спеціалізованої вченої ради К 47.104.06.

На порядку денному публічний захист кандидатських дисертацій:
Приймаченка Артема Сергійовича на тему: «ВИСОКОМІЦНІ СУЛЬФАТОСТІЙКІ БЕТОНИ, МОДИФІКОВАНІ АЛЮМОСИЛІКАТНИМИ ДОБАВКАМИ», поданої на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.23.05 – будівельні матеріали та вироби (науковий керівник - доктор технічних наук, професор, Шейніч Леонід Олександрович, Державне підприємство «Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій», завідувач відділу технології виготовлення залізобетонних конструкцій).

З авторефератом дисертації можна ознайомитись за посиланням нижче.

Автореферат дисертації Приймаченка А.С.

Дисертація Приймаченка А.С.

Відгук на дисертаційну роботу Приймаченка офіційного опонента 1