Наукова діяльність

Відбулися перші захисти в спеціалізованій вченій раді К 47.104.06

Відбулися перші захисти в спеціалізованій вченій раді К 47.104.06

1-2 липня 2014 р. проходило сесійне засідання спеціалізованої вченої ради К47.104.06, що діє при Національному університеті водного господарства та природокористування.
З нагоди першого захисту у спеціалізованій вченій раді з вітальним словом до присутніх звернулася проректор з наукової роботи НУВГП доктор економічних наук, професор Савіна Наталія Борисівна.
Вона представила персональний склад спеціалізованої вченої ради та побажала їй плідної роботи.
1 липня відбулися захисти дисертацій:
- Алексієвця Івана Івановича на тему "Несуча здатність, деформативність та тріщиностійкість позацентрово стиснутих залізобетонних елементів при дії малоциклових знакозмінних навантажень",  поданої на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.23.01 – будівельні конструкції, будівлі та споруди (науковий керівник - к.т.н., професор Масюк Г.Х.);
- Марчука Віталія Вікторовича на тему «Ефективні бетони та розчини на основі золовмісних композиційних цементів з добавками поліфункціональних модифікаторів», поданої на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.23.05 – будівельні матеріали та вироби (науковий керівник - д.т.н., професор Дворкін Л.Й.).
2 липня відбувся захист дисертації Ревінкеля Йорга-Петера на тему «Напружено-деформований стан рамно-фермової системи накриття трибун стадіонів», поданої на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.23.01 – будівельні конструкції, будівлі та споруди (науковий керівник - д.т.н., професор Бабич Є.М.).
Члени спеціалізованої вченої ради одноголосно прийняли рішення щодо присудження всім здобувачам наукового ступеня кандидата технічних наук.

Вітаємо здобувачів Алексієвця І.І., Марчука В.В. та Ревінкеля Й-П із захистом дисертацій і присвоєнням наукових ступенів. Бажаємо подальших успіхів та нових звершень!назад