МІЖНАРОДНІ ПРОГРАМИ

  Національний університет водного господарства та природокористування представляє Україну в міжнародних програмах обміну для студентів, аспірантів і викладачів. Міжнародні програми обміну щорічно дають можливість для студентів університету перебувати протягом декількох тижнів, місяців в країнах Європи і США.
Щорічні програми стажування та навчання для студентів-старшокурсників та професорсько-викладацького складу:
  • Erasmus +
  • Fulbright Program
  • Федерація Обміни Франція - Україна
  • Премія імені Івана Виговського
  • програма DAAD
  • Program Stypendialny im. Lane'a Kirklanda
  • CEEPUS
 
ДОСВІД НУВГП

ERASMUS+
В рамках програми Erasmus+ відбулися наступні стажування:
2009-2010 рр. – Доцент кафедри архітектури та середовищного дизайну Наталія Лушнікова у якості стипендіата читала лекції для студентів Середземноморського університету Реджіо Калабрії (м.Реджіо Калабрія, Італія).
 
лютий-червень 2016 р. – студент ННІАКОТ Андрій Коваль навчався в Державному університеті «Люблінська Політехніка» (м. Люблін, Польща).
березень 2016 р. – викладач кафедри автомобільних доріг, основ і фундаментів Людмила Піліпака читала лекції для студентів-магістрів факультету будівництва та архітектури Державного університету «Люблінська Політехніка» (м. Люблін, Польща).
 
травень 2016 р. – провідний фахівець Центру роботу з іноземними студентами та міжнародних відносин Галина Власюк пройшла стажування в Державному університеті «Люблінська Політехніка» (м. Люблін, Польща).
 
грудень 2016 р. – старший викладач кафедри фінансів і економіки природокористування Подлевський А.А. стажувався за напрямом «КА1: Навчальна (академічна) мобільність» в Державному університеті «Люблінська політехніка» (м. Люблін, Польща).
 

FULBRIGHT PROGRAM
Програма імені Фулбрайта спонсорована урядом США, дала можливість пройти стажування та навчання викладачам університету:
2008-2011 н.р. – завідувач лабораторії міжнародних зв’язків, маркетингу та Інтернету Центру міжнародних та регіональних зв’язків Тарас Личук отримав грант на навчання в докторантурі Мерілендського університету, (штат Меріленд, США). Тематика дослідження – екологія навколишнього середовища та змін клімату.
 
2010-2011 н.р. – старший викладач кафедри розробки родовищ корисних копалин механіко-енергетичного факультету, к.т.н. Сергій Боблях в рамках стипендії уряду США стажувався у Державному університеті штату Пенсільванія (The Pennsylvania State University Park, PA USA). Тематика дослідження – відновлювальні джерела енергії, геотермальна енергія, гідровидобуток корисних копалин.
 
2013-2014 н.р. – старший викладач кафедри природооблаштування та гідромеліорацій Сергій Громаченко в рамках стипендії уряду США проходив стажування в Державному Університеті Штату Мічиган США (Michigan State University). Він був закріплений за кафедрою інжинірингу у навколишньому середовищі (Civil and Environmental Engineering Department), структурний підрозділ університету - Інжиніринг (College of Engineering). Тематика дослідження – захист навколишнього середовища в зоні впливу звалищ відходів.
 
2017-2018 н.р. - американська дослідниця Алана Яскір на стажуванні у НУВГП.
FÉDÉRATION ÉCHANGES FRANCE UKRAINE
Протягом десяти років здійснюється співпраця між НУВГП та Вищою сільськогосподарською школою (м. Аен, Франція), за сприяння Федерації «Обміни Франція – Україна». Координатором данних стажувань є викладач кафедри іноземних мов, директор Центру РІС та МЗ Тимощук Ігор Олександрович. В рамках співпраці, щороку здійснюються професійні стажування студентів та викладачів водної та сільськогосподарської галузі на базі одного з представлених ВНЗ.
 
Обмінна програма має на меті підвищення професійного рівня студентів водогосподарських спеціальностей, обмін досвідом та мовну практику. Протягом свого перебування у Франції українські студенти мають нагоду ознайомитися з системою освіти у Франції - відвідати низку лекційних та практичних занять, прийняти участь в лабораторних роботах разом із французькими студентами. За 10 років співвпраці відбулося 5 стажувань у Вищій сільськогосподарській школі (м. Аен, Франція) та прийнято 5 делегацій французських студентів у стінах нашого Університету. Під час обмінів студенти обох сторін мають змогу ознайомитися із принципом водноочисних споруд, роботою гідротехнічних об’єктів.
 
NAGRODA IM. IWANA WYHOWSKIEGO
Премія ім. Івана Виговського започаткована Варшавським університетом спільно з вісьмома польськими вищими навчальними закладам, з метою визнання заслуг громадян України в розвитку науки, культури та суспільного життя, побудови демократичної країни та створенні громадянського суспільства, дослідженні історичних, сучасних і формування майбутніх українських зв’язків України з Польщею та Європою.
2015-2016 рр. – старший викладач кафедри автоматизації, електротехнічних та комп'ютерно-інтегрованих технологій Віталій Кутя перебував на стажуванні у Варшавській та Вроцлавській Політехніці (Польща).
 
2016-2017 рр. – асистент кафедри прикладної математики Тетяна Кутя стажувалась у Варшавському та Краківському вищих навчальних закладах (Польща).

PROGRAM STYPENDIALNY IM. LANE'A KIRKLANDA
Стипендія ім. Лейна Кіркланда передбачає двосеместрове навчання у вищих навчальних закладах Польщі та 2-4 тижневих професійних стажувань.
2011-2012 рр. – Доцент кафедри обліку і аудиту Вовк В.М. отримала грант на навчання в Економічному університеті (м. Познань, Польща). Тематика дослідження – системи управління якістю: впровадження та моніторинг.
 

CEEPUS
вересень 2016 р. – в рамках програми CEEPUS студенти та викладачі навчально-наукового механічного інституту НУВГП проходили стажування в Політехніці Свєнтокшиській (Kielce University of Technology м. Кельце, Польща). Стажування проходило під керівництвом Криштофа Степієна, який дав можливість кожен день практики проходити в різних наукових і навчальних лабораторіях, де було вивчено будову та роботу найсучаснішого обладнання. В програмі перебування відбулося знайомство з Науковою бібліотекою університету, екскурсія по навчальних корпусах на території університету. Також студенти мали можливість відвідати визначні та історичні місця міста Кельце.

STICHTING UITWISSELING
2015 р. – відповідно до підписаної угоди з Міжнародним інформаційним центром (програма Stichting Uitwisseling), студентка 6 курсу спеціальності «Агрохімія та ґрунтознавство» Марія Вавринчук пройшла практику на фермі рослинного напрямку Mts. Bruinsma-Lenger в Нідерландах.
 

 
2011-2013 рр. – Професор кафедри обліку і аудиту Зубілевич С.Я. брала участь у проекті Financial Sector Development Program (USAID/FINREP). Тематика досліджень – впровадження МСФЗ, трансформація фінансової звітності за МСФЗ.
 

листопад 2013 р. – за програмою обміну студентів між НУВГП та Політехнікою Свєнтокшиською (Kielce University of Technology, м.Кельце Польща) група у складі 34 студентів шести навчально-наукових інститутів, автотранспортного коледжу та трьох керівників групи (Макаренка Р.М., Геруса В.А., Власюк Г.М.) проходила навчально-виробничу практику у м.Кельце (Польща). Студенти навчально-наукових інститутів відвідали лекційні, практичні та лабораторні заняття в групах зі студентами Kielce University of Technology. Водночас за участю керівників групи відбувалися зустрічі з деканами факультетів, представниками студентського самоврядування, та корреспондентом місцевих засобів масової інформації.
 
червень 2016 р. – стажування викладачів та студентів кафедри здоров’я людини і фізичної реабілітації в Академії фізичного виховання і спорту імені Єджея Снядецкего (м. Гданськ, Польща) . Це вже стало традиційним для кафедри - вдосконалювати професійні знання та вміння викладачів й залучати до цього своїх студентів після закінчення навчального року. Особливо важливим є те, що надається можливість нашим співробітникам і студентам вивчати передовий досвід і бути на рівні сучасних досягнень фізичної реабілітації, адже польська школа реабілітації вважається однією з провідних у світі. В основному стажування проходить на факультеті Реабілітації та Кінезіології, реабілітаційних центрах академії «Akademos» і «Opo». Усі мають доступ до методик та апаратури, відпрацьовують та проводять комплекси лікувальної фізичної культури, сеанси масажу.
 

травень 2017 р. – професорсько-викладацький склад двох кафедр: здоров’я людини і фізичної реабілітації, теорії та методики фізичного виховання розпочав проходження 6-ти місячного стажування на базі Вищої суспільно-природничої школи ім. Вінцента Поля (м. Люблін, Польща), яке на сьогоднішній день є необхідним для успішного провадження навчальної діяльності та отримання науковцями вчених звань.

При використанні матеріалів - посилання на сайт  обов'язкове

Політика конфіденційності

Технічна підтримка сайту

Повідомити про корупцію

Image

Україна, 33028, м. Рівне, вул. Соборна 11, тел. (0362) 63-32-09

mail@nuwm.edu.ua

Наші координати

Скринька довіри

Image

При використанні матеріалів - посилання на сайт  обов'язкове

Всі права захищені законодавством України

Технічна підтримка сайту

Україна, 33028, м. Рівне, вул. Соборна 11,

тел. (0362) 63-32-09

mail@nuwm.edu.ua

Наші координати

2024 Національний університет водного господарства та природокористування