Аудиторний фонд кафедри військової підготовки НУВГП

Кафедра військової підготовки розташована на території університету, і використовує навчально-матеріальну базу, основними елементами якої є:

  • ·         озброєння і військова техніка (46 зразків, що на озброєнні підрозділів Сухопутних військ);
  • ·         навчально-лабораторна база (лабораторну устаткування та обладнання, вимірювальна та обчислювальна техніка, технічні засоби навчання і контролю, наочне приладдя);
  • ·         аудиторії, спеціалізовані класи, кабінети, лабораторії, бібліотека, бібліотека(таємна), комп’ютерний клас та інші навчальні і навчально-допоміжні приміщення (спеціальних аудиторій – 15, комп’ютерних класів – 1);
  • ·         стройовий плац;
  • ·         інші матеріальні та технічні засоби, будівля, споруди, сховища для військової техніки і озброєння.

Загальна навчальна площа приміщень кафедри 4312 м², навчальних аудиторій, яка задіяна для військової підготовки студентів вищих навчальних закладів за програмою офіцерів запасу становить 2235,15 м2.

Навчальні приміщення відповідають санітарним вимогам для проведення занять, мають достатнє технічне обладнання. Озброєнням і військовою технікою кафедра укомплектована на 100%.

Медичне забезпечення студентів здійснюється медичним пунктом університету.

Харчування студентів здійснюється у їдальні університету.

В цілому навчальні об'єкти кафедри за просторовими показниками, наявністю озброєння і техніки, тренажерних засобів, обладнання, матеріально-технічних засобів відповідають вимогам нормативних документів та забезпечують відпрацювання в повному обсязі програм підготовки офіцерів запасу.