Кафедра Фізичного виховання

Адреса:  м. Рівне, вул. В. Чорновола, 49а, спорт-комплекс

  (0362) 23-41-61, вн. 9-52, 6-58, 9-53

  kaf-fv@nuwm.edu.ua

Назва дисципліниПрізвище, ім'я, по батькові викладачаРобоча 
програма
Методичні вказівки
Опис дисциплін

Фізичне виховання  (група спортивного вдосконалення з волейболу, чол.)

 Зубрицький Богдан Дмитрович

Цицаркін Олександр Валентинович

  

 

Фізичне виховання (спортивне відділення з волейболу, чол., жін.)

  Зубрицький Богдан Дмитрович

Цицаркін Олександр Валентинович

Підгурська Оксана Петрівна

         

Фізичне виховання (група спортивного вдосконалення з волейболу,  жін.)

Підгурська Оксана Петрівна

    

Фізичне виховання (секція з оздоровчого тренування СМГ, чол.)

 

Петрук Людмила Анатоліївна

 

      

     

 

Фізичне виховання (Фітнес, жін.)                               

 Сініцина Олена Валерівна

Петрук Людмила Анатоліївна

Підгурська Оксана Петрівна

Бірук Ірина Дмитрівна

   

Фізичне виховання (секція з легкої атлетики, чол., жін.)

 Кундельський Валентин Петрович

Шолопак Петро Васильович

Шолопак Людмила Фіногенівна

   

Фізичне виховання (група спортивного вдосконалення з легкої атлетики, чол., жін.)

 Шолопак Петро Васильович

Шолопак Людмила Фіногенівна

   

Фізичне виховання (група спортивного вдосконалення з баскетболу, чол.)

 Сотник Олег Володимирович

           

Фізичне виховання (секція з баскетболу, чол.)

 Сотник Олег Володимирович

Кисіль Володимир Миколайович

           

Фізичне виховання (група спортивного вдосконалення з баскетболу, жін.)

Кисіль Володимир Миколайович

            

Фізичне виховання (група спортивного вдосконалення з футболу, чол.)

 Григорович Олександр Сергійович

     

Фізичне виховання (секція з футболу, чол.)

 Григорович Олександр Сергійович

Пасевич Анатолій Михайлович

       

Фізичне виховання (секція фітнес СМГ, жін.)

 Петрук Людмила Анатоліївна

      
 
  

Фізичне виховання (група спортивного вдосконалення з армреслінгу, чол., жін.)

 Комаревич Олександр Євгенович

   

Фізичне виховання (група спортивного вдосконалення з гирі, чол., жін.)

 

Комаревич Олександр Євгенович

   

Фізичне виховання (секція з армреслінгу, чол., жін.)

Комаревич Олександр Євгенович

   

Фізичне виховання (секція з гирі, чол.)

Плотка Віктор Степанович

   

Фізичне виховання (група спортивного вдосконалення з плавання)

 Пашкевич Віктор Володимирович

   

Фізичне виховання (група спортивного вдосконалення з настільного тенісу, чол., жін.)

 Пінчук Віталій Федорович

Бірук Ірина Дмитрівна

     

Фізичне виховання (секція з настільного тенісу, чол., жін.)

Пінчук Віталій Федорович

Бірук Ірина Дмитрівна

        

Фізичне виховання (група спортивного вдосконалення з боксу, чол., жін.)

Старіков Володимир Сергійович

   

Фізичне виховання (секція з кікбоксінгу, чол.)

Старіков Володимир Сергійович

   

Фізичне виховання (секція з боксу, чол., жін)

Старіков Володимир Сергійович

   

Фізичне виховання (група спортивного вдосконалення з міні-футболу, чол.)

Кособуцький Юрій Федорович

     

Фізичне виховання (секція з міні-футболу, чол.)

Кособуцький Юрій Федорович