Університет


 

РЕЄСТРАЦІЯ НА ПЛАТФОРМІ

 1. Сторінка НУВГП на платформі Coursera за посиланням

 1. Якщо Ви ще не зареєстровані - залиште заявку використовуючи форму.

  Після того, як Адміністратор опрацює Вашу заявку, Ви отримаєте лист-запрошення для приєднання до НУВГП на платформі Coursera. Після натискання на посилання “Join now”, 

   


  Ви будете переспрямовані на сайт Coursera, на якому необхідно натиснути кнопу “УВІЙТИ” у правому верхньому куті, яка дозволить Вам завершити процес реєстрації.

  На наступній сторінці необхідно обрати пункт “Я новий користувач Coursera”,

    

   після чого платформа запропонує створити Вам пароль для Вашого облікового запису.

   

  Після успішного створення паролю, Ви будете переспрямовані на головну сторінку, звідки зможете розпочати процес використання платформи, який описаний у пункті 5. Про успішне завершення реєстрації буде свідчити Ваше ім’я та прізвище у верхньому правому куті сторінки, яке замінить кнопку “УВІЙТИ”.

 1. Авторизація.

  Після одержання листа про запрошення та завершення процесу реєстрації Вашого аккаунту на платформі Coursera,  для Вас доступна опція авторизації.

  Для цього необхідно прослідувати за посиланням вказаним у пункті 1 та натиснути кнопку “УВІЙТИ”  у верхньому правому куті сторінки  (на зображені нижче обведена червоним прямокутником)  і ввести корпоративну електронну  пошту, вказану при заповненні форми реєстрації у пункті 2, та пароль, який ви одержали на електронну пошту,  у діалоговому вікні авторизації, яке з’явиться. Після цього кнопка “УВІЙТИ” буде змінена на Ваше прізвище та ім’я. Вітаємо, Ви успішно авторизовані на платформі Coursera. 

 1. Відновлення доступу.

  Якщо Ви забули пароль та  не можете здійснити авторизацію на платформі Coursera необхідно виконати процедуру відновлення пароля. 

  Для цього у діалоговому вікні авторизації, яке з’являється після натискання кнопки “УВІЙТИ” у правому верхньому куті сторінки, необхідно натиснути на посилання “Забули пароль?” (на зображені нижче обведена червоним прямокутником) і у новому діалоговому вікні ввести корпоративну електронну пошту, вказану при реєстрації, та натиснути кнопку “Відправити посилання для скидання паролю”. Після цього на вказану пошту надійде лист від платформи Coursera із інструкціями для скидання та створення нового пароля для доступу. Виконайте інструкції вказані в листі та повторіть процедуру авторизації, яка описана у пункті 2.

 1. Використання платформи Coursera.

  Після усіпшної реєстрації та авторизації на Coursera ви одержуєте доступ до навчальний матеріалів, розроблені провідними університетами та спеціалістами із усього світу. Для того, щоб знайти курс, який Вас цікавить, Ви можете скористатись двома опціями: використавши конпку “Explore”, та обравши категорію курсів та матеріалів, які Вас цікавлять або використавши рядок пошуку, у якому можна знайти курси за назвою або ключовими словами. Доступні опції виділені на зображені нижче червоними прямокутниками.

  Після обрання курсу, який Вас зацікавив, для Вас доступна можливість розпочати роботу із навчальними матеріалами та завданнями, а після успішного завершення Ви отимаєте сертифікат, який засвідчуватиме, що Ви успішно пройшли обраний курс.

Нагадуємо, що всі отриманні Вами знання є не тільки частинкою Вашого власного індивідуального розвитку, але і можуть бути зараховані в рамках визнання Університетом результатів неформальної та інформальної освіти! Детальніше.

 

ВДАЛОГО І НАТХНЕННОГО НАВЧАННЯ!