Поліпшення навчального плану ОПП Геологія

13 травня 2024 р. у філії кафедри геології та гідрології НУВГП на виробництві ТОВ «Західкапіталінвест» в с. Кривиця Сарненського району відбулося розширене виїзне засідання кафедри геології та гідрології  за участі здобувачів вищої освіти за ОПП «Геологія» спеціальності 103 «Науки про Землю» (бакалаврат), випускників та роботодавців щодо перегляду та вдосконалення навчального плану програми з метою її вдосконалення.

Учасниками засідання було розглянуто пропозиції роботодавців ТОВ «Земресурсінвест», ТОВ «Потенціал-Полісся», ТОВ «Бурпром» та ТОВ «Західкапіталінвест» щодо заміни освітніх компонент чинного  вибіркового блоку 3  навчального плану програми на такі навчальні дисципліни: «Геологічне вивчення бурштиноносних надр», «Бурштинознавство», Геологія Волино-Подільської плити», «Методи літологічних досліджень осадових порід». Було наголошено, що дані навчальні дисципліни є особливо актуальними в підготовці фахівців для геологічного вивчення надр Поліського регіону. Учасники засідання відвідали кар’єр з видобутку бурштину та родовище, що наразі розвідується бурінням свердловин. Студенти зібрали унікальні колекції  місцевих гірських порід та мінералів, отримали можливість самостійно виконувати документацію та опробування керну свердловин, ознайомились з кар’єрним обладнанням, відчули себе геологами за роботою в польових умовах.

Віктор МЕЛЬНИЧУК,
кафедра геології та гідрології

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі новини за тематикою

При використанні матеріалів - посилання на сайт  обов'язкове