Як стати лідером та реалізувати соціальні проекти

Триденний тренінг під такою назвою

стартував у Рівному. Організатори навчатимуть як сформувати особисті пріоритети, знаходити нових партнерів. А ще присутні зможуть ознайомитися з алгоритмом розробки соціальних проектів та шляхами пошуку ресурсів для їх реалізації. Головна концепція тренінгу - навчитися формувати державний менеджмент. У роботі проекту беруть участь студенти, активісти та керівники громадських організацій Рівнещини.

Сергій Дмитрієв, представник ГО «Україна – моя сім'я»:

"Прийшов, щоб дізнатися як створюються соціальні проекти, як їх втілювати, як за собою вести команду. Наша організація представляє переселенців зі Сходу України. Нам зараз цікаво просовувати наші проекти, бо нас все більше, а проблеми є. І щоб не було проблем, треба правильно поставити запитання і правильно його вирішити".

Василь Нетепчук, керівник проекту

"Ми переслідували мету активізувати, запалити вогник, дати алгоритми, як можна це зробити у середовищі громадських організацій Рівненщини, серед студентів.  Сподіваюся, що після нашого семінару пагін закущиться. Ми хочемо соціальної активності, хочемо виваженості і наполегливості, хочемо безстрашшя, бо у молоді є така перевага, що вони нічого не бояться".

Джерело: http://rtb.rv.ua/company/tele/news/2015/10/09/yak-stati-liderom-ta-realizuvati-socialni-proekti/