Бізнес-центр НУВГП презентував програму розвитку бізнесу в Рівному

05 грудня 2013 року начальник відділу представництва Самсон В.О. взяв участь у презентації Бізнес-центру Національного університету водного господарства та природокористування (НУВГП).

В.о. ректора, доктор наук з державного управління, професор Корецький М.Х., Міський голова  м. Рівне Хомко В.Є., начальник відділу представництва Самсон В.О., голова Регіональної ради підприємців, член координаційної ради з питань розвитку підприємництва  при  Рівненській обласній державній адміністрації Тимощук Т.У., доктор технічних наук, завідувач кафедри менеджменту, проф.. Кожушко Л.Ф., президент Рівненської торгово-промислової палати Ярощук М.Я., директор Рівненського регіонального центру з інвестицій та розвитку Осовець О.С., старший викладач НУВГП Нестепчук В.В., кандидат економічних наук, доцент Костюкевич Р.М., керівники підприємств, підприємці, науковці Рівненщини, та ін.

На презентації Бізнес-центру НУВГП розглядали питання щодо:

1. Приватно-державного партнерства у сфері водного господарства та природокористування;

2. Інноваційних проектів Рівненщини,  сталого розвитку регіону;

3. Національний університет водного господарства та природокористування: як каталізатор розвитку інноваційного бізнесу в регіоні;

4. Програми розвитку бізнесу в м. Рівне;

5. Проекту створення Бізнес-центру НУВГП:

- Концепція Бізнес-центру;

- Проект підтримки інноваційного бізнесу «Бізнес-інкубатор НУВГП»;

- Бізнес-семінари та тренінги з менеджменту й економіки бізнесу;

- Стажування менеджерів у навчально-тренінговій лабораторії Бізнес-центру.

Джерело: http://www.dkrp.gov.ua/info/2724.htm

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку