Запрошуємо на відео-конференцію "Практика проектного менеджменту в США: Agile методології"

17 листопада запрошуємо всіх бажаючих долучитись до відео-конференції "Практика проектного менеджменту в США: Agile методології".

Початок о 15.00

Спікер: Iryna Hurtovenko, Senior Business Analyst ATPCO, Certified Agile Leader.

Гнучкі (Agile) методології швидко розвиваються і вже давно вийшли за межі ІТ-технологій. Це викликано прагненням компаній залишатися конкурентоспроможними в умовах динамічного ринку. В Україні темпи поширення Agile-практик є низькими.
У Вас є можливість почути про тенденції у сфері проектного менеджменту США та отримати відповіді на запитання від випускниці кафедри менеджменту НУВГП, Ірини Гуртовенко, яка працює в компанії ATPCO (Dulles, USA).

Реєструйтеся на участь у відеоконференції за готуйте цікаві запитання! - https://goo.gl/forms/8pwMXQB37IRvCZVc2

Відеоконференція організована за участі партнерів: кафедра менеджменту НУВГП, West Business Center, ГО РЦЄП

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку