Вітаємо учасників тренінгу "Організації управління персоналом та оцінювання його ефективності" із успішним закінченням навчання!

29 серпня 2014 року відбулося вручення сертифікатів учасникам тренінгу "Організації управління персоналом та оцінювання його ефективності», проведеного у період з 18 по 29 серпня 2014 року у рамках 30-ти годинного підвищення кваліфікації резерву керівників ПРАТ "АЗОТ".

Тренінг проводила  доктор економічних наук, завідувач кафедри трудових ресурсів і підприємництва Безтелесна Людмила Іванівна.

Програма тренінгу була зорієнтована на формування у майбутніх керівників спеціальних компетенцій управління персоналом та оцінювання ефективності такої роботи.

Адміністрація Бізнес-школи НУВГП дякує директору департаменту з управління персоналом Віктору Миколайовичу Свідерському  за проведену організаційну роботу та сподівається на подальшу плідну співпрацю.

Р. Костюкевич

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку