Відбір учасників проекту "Лідерство і управління соціальними проектами"

ГО «Регіональний центр євроінтеграційних проектів» та West Business Center(НУВГП) розпочинають відбір учасників проекту "Лідерство і управління соціальними проектами"

Ціль Проектурозвинути досвід лідерства і застосування інструментів та методик особистісного росту учасників тренінгу, поєднати знання і досвід ефективного розвитку соціальної активності шляхом індивідуального та колективного виконання в умовах реального середовища комплексу вправ та завдань за напрямком «Лідерство і реалізація соціальних проектів».

Учасники Проекту: керівники і активісти громадських організацій м. Рівне і Рівненської області, студенти вищих навчальних закладів.

Прогнозовані результати тренінгового Проекту:

·      практичні навички вибору, формулювання пріоритетів особистого розвитку;

·      документований досвід персонального лідерства;

·      навички мотиваційної оцінки і залучення до співпраці нових партнерів;

·      індивідуальна програма особистісного розвитку;

·      уміння ініціювати соціальні проекти, шукати ресурси для їх реалізації;

·      навички планування та реалізації соціальних проектів.

Програма тренінгу за посиланням

Щоб стати учасником проекту завітайте на сайт http://europrojects.webnode.com.ua або перейдіть за посиланням.

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку