Участь у ХХІ Економічному Форумі в Польщі

З 8 по 10 вересня 2015 року працював ХХV Міжнародний Економічний Форум у м.Криниця-Здруй на півдні Польщі, на який були запрошені та прийняли участь директор Західного бізнес-центру, завідувач кафедрою менеджменту, голова регіонального центру євроінтеграційних проектів Кожушко Л.Ф. та доцент кафедри менеджменту Кузнецова Т.О.

Цей захід вже протягом 25 років є одним з найбільших майданчиків для зустрічей політиків, бізнесменів, науковців  та експертів з Центрально-Східної Європи. Гасло цьогорічного форуму: «Як збудувати сильну Європу? Стратегії для майбутнього».

У Форумі прийняли участь понад 3000 учасників  з 60 країн світу, роботу Форуму висвітлювали 500 акредитований медіа. Протягом 3-х днів відбулося понад 100 дискусійних панелей на секціях: форум регіонів, економіка та макроекономіка, форум охорони здоровя, енергетичний форум, форум інновацій, форум безпеки, Європа Карпат, Європа та мир, бізнес та адміністрування, нова економіка, держава та реформи, міжнародна політика.

Форум відкрив глава польської держави Анджей Дуда. Президент у своєму виступі назвав головні загрози для сьогоднішньої Європи. На думку А. Дуди, ними стали: демографічна криза, криза Єврозони, імміграційна криза, а також небезпечна маргіналізація теми війни в Україні та Російської агресії. Почесними гостями заходу цього року був президент Македонії Ґеорґе Іванов та президент Хорватії Колінда Ґрабар Кітаровіч.

Українська делегація була представлена 145 учасниками, серед яких були відомі політики, бізнесмени , науковці, діячі культури та самоврядування. Проводилися дискусії про майбутнє ЄС, імміграційну кризу, співпрацю самоврядування та політичну ситуацію на сході Європи, а також  обговорювалися українські теми щодо модернізації української промисловості, боротьби з корупцією, енергетичні справи та розвиток туризму.

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку