Програма антикорупційного комплаенс стартує на Рівненщині

15-16 вересня відбувся дводенний тренінг для тренерів "Антикорупційний комплаенс, як інструмент боротьби з корупцією в бізнесі" (м. Київ в готелі Русь), який проводився в рамках проекту USAID "Реалізація невідкладних реформ з метою поліпшення бізнес-середовища в Україні". За словами учасника тренінгу, Руслана Костюкевича, захід відбувся на високому організаційному та методичному рівні.

Президент Професійної асоціації корпоративного управління Олександр Окунєв познайомив учасників з проектом USAID " Реалізація невідкладних реформ з метою поліпшення бізнес-середовища в Україні ", з його завданнями й основними заходами, одним з яких і є даний тренінг. Учасниками тренінгу були відібрані з серед більш ніж 210 претендентів 20 представників громадських організацій, професійних асоціацій, торгово-промислових палат, освітніх і консультаційних організацій з різних куточків України.

Під час тренінгу обговорювалися питання: чому корупційний бізнес нестійкий; що таке комплаенс й основні елементи антикорупційної програми.

Активні дискусії тривали навколо представленого Аллою Марковською проекту методичних рекомендацій «Громадська антикорупційна експертиза».

Під керівництвом бізнес-тренера Юлії Веретельнікової кожен з учасників тренінгу не тільки зміг набути компетенцій проведення тренінгів з тематики комплаенсу, а й самостійно розробив програму тренінгу та апробував її перед аудиторією.

На думку Руслана Костюкевича, координатора проектів громадської організації «Регіональний центр євроінтеграційних проектів» та бізнес-тренера West Business School, вихід місцевих підприємств на європейські ринки неможливий без запровадження системи антикорупційного комплаенс. А системне подолання корупції у вищій освіті потребує напрацювання політики антикорупційного комплаенс в університетах.

Саме тому ГО «Регіональний центр євроінтеграційних проектів» спільно з West Business Center розпочинає серію освітніх і консалтингових проектів, спрямованих на поширення ефективних практик антикорупційного комплаенс в бізнесі та публічному секторі.

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку