Проект "Європейські практики сучасного менеджменту та суспільні інститути" набирає обертів!

5 березня 2015 р. в рамках проекту "Європейські практики сучасного менеджменту та суспільні інститути", що фінансується Регіональним центром євроінтеграційних проектів в партнерстві з WBC та кафедрою менеджменту НУВГП, проф. Леонід Кожушкопровів семінар на тему: "Сутність і роль менеджменту в розвитку суспільства" для працівників Рівненської обласної дитячої лікарні. В рамках семінару було розглянуто важливість впровадження сучасних практик управління для забезпечення розвитку як і комунальних закладів, так і суспільства в цілому. Дякуємо всім учасникам за цікаву і продуктивну роботу!

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку