Педагогічний експеримент з управління проектами

Педагогічний експеримент з управління проектами

Це унікальний педагогічний експеримент, який ми проводимо зі студентами-менеджерами НУВГП у межах курсу "Управління проектами".
Студенти керують реальним проектом організації і проведення зборів трудового колективу нашого віртуального підприємства ТОВ "Агробізнес" на базі підприємств Рівненщини, де запроваджено сучасні практики і стандарти менеджменту.
У межах проекту, окрім заходів безпосередньо на об'єктах, планується проведення навчальних і розважальних заходів на природі - на території однієї з баз відпочинку.
"Фішка" проекту в тому, що усі процедури ініціації, планування, моніторингу, контролю і завершення проекту студенти за нашими вимогами змушені проводити за стандартом PMBOK 5th edition (PMI, USA).
Ми публікуватимемо усі напрацьовані у процесі реалізації проекту документи, ділитимемося проблемами, що виникатимуть під час проекту, успіхами, фото і відео самого заходу та підведення підсумків.
Приєднуйтеся до нашої групи, спостерігайте за зануренням в проектну діяльність учасників проекту. Допомагайте, критикуйте!
Має бути весело!

Приєднуйтесь у Фейсбук : https://www.facebook.com/groups/691713410974406/

або Вконтакті: http://vk.com/club93997680назад


Знайшли помилку? Виділіть текст та натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні напишіть свій варіант або характер помилки