Майстер-клас «Кар’єра в торговельному бізнесі»

Кафедра менеджменту вже більше 10-ти років готує менеджерів для сфери торгівлі і послуг. За цей час ряд випускників за спеціалізацією «Менеджмент на ринку товарів та послуг» стали топ-менеджерами у великих всеукраїнських торговельних мережах. Одним із таких є Сергій Кирильчук, який працює директором Рівненського торгового філіалу «Петрус-Алко».

Сергій 13 червня 2014 року провів майстер-клас «Кар’єра в торговельному бізнесі» для студентів напряму «Менеджмент».

Під час зустрічі Сергій поділився зі студентами секретами побудови успішної кар’єри в торгівлі, розповівши про свій власний досвід росту від торгового агента до директора. У своїй розповіді, Сергій виділів необхідні особистісні якості та професійні знання, що можуть допомогти студенту у побудові успішної кар’єри (не лише у сфері торгівлі).

Сергій також розповів студентам, як роботодавець, про особливості співбесіди при працевлаштуванні в сфері торгівлі, окремо зупинившись на психологічних пастках, які «розставляють» роботодавці при працевлаштуванні.

Такі майстер-класи вже стали традиційною практикою у підготовці менеджерів, створюючи реальні можливості для швидкого працевлаштування та кар’єрного росту. Нагадаємо, що за підтримки Західного бізнес-центру (WBC) упродовж кількох останніх місяців відбулися майстер-класи з проектного менеджменту та системи ТОС (Theory of Constraints).

Під час зустрічі з Сергієм Кирильчуком було досягнуто попередньої домовленості про започаткування програми «Менеджер зі збуту», яка реалізуватиметься на базі Навчально-тренінгової лабораторії WBC. Програма передбачатиме спеціалізовану практичну підготовку фахівців, яких відбиратиме топ-менеджмент відомих торговельних мереж. Концепція програми полягає у стажуванні майбутніх фахівців в Навчально-тренінговій лабораторії, на робочих місцях підприємств під керівництвом фахівців-практиків, а також проведення спеціалізованих майстер-класів, семінарів та тренінгів.

Публікацію підготували Р. Костюкевич, О. Мандзюк

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку