Імпульс соціальній активності молоді задано!

ГО "Регіональний центр євроінтеграційних проектів" спільно із Західним бізнес-центром НУВГП за підтримки Управління у справах молоді та спорту Рівненської ОДА та кафедри менеджменту НУВГП провели 3-денний тренінг "Лідерство і реалізація соціальних проектів" для молоді Рівненщини.

Учасники тренінгу мали можливість не тільки ознайомитися з методами і техніками лідерства, а й спробувати розробити власні соціальні проекти та взяти участь у командних методах організації роботи над їх реалізацією.
Упродовж трьох напружених і цікавих на події днів з учасниками тренінгу працювали 5 тренерів, які намагалися розвинути лідерські якості та сформувати компетенції розроблення і реалізації соціальних проектів, зокрема:
Василь Нетепчук – теоретичні та практичні аспекти лідерства
Богдан Король – біологічні основи лідерства
Олександр Турченюк – основи групового психоаналізу
Руслан Костюкевич – методи і практика розроблення соціальних проектів та управління ними
Ольга Мандзюк – практики командоутворення та комунікацій в соціальних проектах

Перед учасниками тренінгу виступив Хрісто Крачунов, який поділився особливостями становлення громадянського суспільства та управління соціальними проектами в Болгарії.
Завершився тренінг виступом д.т.н., профеора Леоніда Кожушка, завідувача кафедри менеджменту, директора Західного бізнес-центру НУВГП та ГО "Регіональний центр євроінтеграційних проектів", який підвів підсумки та вручив учасникам сертифікати.

Дякуємо усім учасникам за активну і продуктивну роботу, тренерам за якісні і цікаві доповіді та презентації, організаторам за бездоганну організацію заходу!
Також дякуємо усім партнерам за підтримку у проведенні тренінгу і сподіваємося, що й надалі спільними зусиллями зможемо реалізувати проекти подібної тематики.

Відгуки учасників тренінгу:
Олена Фейштер: "Хочу подякувати тренерам проекту! Дякую за нові знання, детальне знайомство з менеджментом та прекрасно проведений час!"

Дмитрієва Єлизавета "Большое спасибо! Вы пробудили желание учиться и применять на практике! Хочется попасть ещё раз на ваши мероприятия"

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку