Голова Української асоціації управління проектами Сергій Бушуєв відкрив Школу проектного менеджменту (PM School - 2015)

Голова Української асоціації управління проектами Сергій Бушуєв відкрив Школу проектного менеджменту (PM School - 2015)

Голова Української асоціації управління проектами Сергій Бушуєв відкрив Школу проектного менеджменту (PM School - 2015)

12 травня 2015 року в ауд. 278 (2-й корпус НУВГП) відбулося відкриття Школи проектного менеджменту (PM School - 2015). Проект став можливим завдяки партнерській підтримці ГО "Регіональний центр євроінтеграційних проектів", Західного бізнес-центру НУВГП та кафедри менеджменту НУВГП. Інформаційну підтримку надали регіональні видання "ОГО", "Рівне вечірнє", "Рівне-експрес", "Вільне слово".

Гостями PM School - 2015 стали відомі в Україні і світі вчені та практики у сфері проектного менеджменту. Великим подарунком для учасників стала участь у відкритті проекту професорів Сергія Бушуєва (голова Української асоціації управління проектами, завідувача кафедри управління проектами КНУБА) та Ігоря Чумаченка (завідувача кафедри управління проектами в міському господарстві і будівництві Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова).

Нагадаємо, що у рамках проекту було відібрано 15 учасників, які пройдуть PM School-2015 безкоштовно.

Участь у тренінгах дасть змогу учасникам набути компетенцій:
• розробляти та аналізувати бізнес-моделі інноваційних проектів;
• оцінювати ефективність проектів;
• ініціювати проекти та розробляти плани управління ними;
• планувати зміст, терміни, бюджет, ризики та інші складові проекту;
• ефективно організовувати роботу команди проекту за допомогою застосування сучасних методів тайм-менеджменту;
• застосовувати автоматизовані системи управління проектами і тайм-менеджменту.

Попри те, що цільовою аудиторією PM School - 2015 були, насамперед, студенти, учасниками проекту стали також практикуючі проектні менеджери, викладачі, підприємці, громадські активісти. Інтерес до проекту проявила молодь з Дніпропетровська, Львова, Києва та інших міст України.

До участі в проекті можна долучитися і тепер на умовах компенсації витрат на проведення тренінгів. Для того, щоб взяти участь в одному з тренінгів потрібно заповнити анкету https://docs.google.com/…/1Qhz37mlN1hw4U7_8Y4_NPS7…/viewformназад


Знайшли помилку? Виділіть текст та натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні напишіть свій варіант або характер помилки