Фінішував тренінг "Ефективне управління проектами (за стандартом PMBOK® Guide – 5th Edition)"

Фінішував тренінг  "Ефективне управління проектами (за стандартом PMBOK® Guide – 5th Edition)"

23 -24 жовтня в конференц-залі НУВГП відбувся  12-ти годиний тренінг "Ефективне управління проектами (за стандартом PMBOK® Guide – 5th Edition)". Даний тренінг є першим у циклі тренінгів, який проводить Бізнес-школа Західного бізнес центру НУВГП.

Навчання проводили бізнес-тренери West Business School, доцент кафедри менеджменту  Руслан Костюкевич та асистент цієї ж кафедри  Ольга Мандзюк.

На заході були присутні менеджери різних рівнів управління, керівники проектів, у тому числі і представники з Кривого Рогу.

У перший день учасники ознайомились із останнім стандартом Project Management Institute (USA) "A Guide to the Project Management Body of Knowledge" (5th Edition), відповідно до якого проводиться сертифікація проектних менеджерів у всьому світі, з процесами  його ініціації та планування.

Наступного дня  учасники тренінгу розробляли й аналізували реальні проекти із застосуванням спеціалізованих інформаційних систем, отримали практичні  рекомендації та поради, які стосувалися безпосередньо цих проектів. Окрім того, присутні отримали навчальні матеріали, які дозволять їм самостійно підвищувати свій кваліфікаційний рівень у сфері управління проектами.

Учасники тренінгу дали схвальні відгуки і виявили бажання прийняти участь в наступних тренінгах.