Директор Західного бізнес-центру розпочав "Школу менеджменту" в Рівненській обласній дитячий лікарні

Ефективний менеджмент - перший крок до реформування медичних закладів. Приклад подає Рівненська дитяча обласна лікарня, де розпочала свою роботу "Школа менеджменту".

Реформи у сфері охорони здоров’я потребують реформування системи управління медичними закладами. Керівництво Рівненської обласної дитячої лікарні розпочало активну діяльність із підвищення ефективності менеджменту закладу. Одним із перших кроків стало підвищення кваліфікації керівного складу лікарні, що дасть змогу більш якісно надавати послуги населенню і створити комфортніші умови обслуговування.

З 29 вересня розпочнеться непересічний для медичних закладів проект, у межах якого усі керівники відділень та адміністрація РОДЛ пройдуть навчання за тематикою "Менеджмент медичного закладу у контексті реформування галузі", яке організовує ГО «Регіональний центр євроінтеграційних проектів» та West Business Center НУВГП. Тренінги на волонтерських засадах проводитимуть викладачі кафедри менеджменту Національного університету водного господарства та природокористування. 12-ти годинна програма тренінгів містить такі теми:

1. Загальні принципи і завдання менеджменту медичної установи.

2. Компетенції менеджера медичного закладу.

3. Організація управлінських комунікацій в медичних установах.

4. Мотивація в менеджменті медичного закладу.

5 Управління завданнями і проектами медичного закладу.

6. Управління змінами в медичній установі в контексті реформування галузі.

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку