Cемінар-тренінг «Комунікації у формуванні партнерських стосунків між Державною службою зайнятості і роботодавцями»

26 лютого 2015 року Регіональний центр євроінтеграційних проектів провів семінар-тренінг «Комунікації у формуванні партнерських стосунків між Державною службою зайнятості і роботодавцями» для працівників Рівненської обласної служби зайнятості та її районних відділень.

Семінар проводився у партнерстві з West Business Center та кафедрою менеджменту Національного університету водного господарства та природокористування. Цей захід є початком освітнього проекту із удосконалення діяльності регіональних державних структур та переходу їх на євростандарти.

Семінар-тренінг проводив Василь Нетепчук - заслужений працівник освіти України, ст. викладач кафедри менеджменту НУВГП, тренер West Business School.

Проведення заходу стало можливим завдяки тому, що ГО "РЦЄП" покрило усі витрати проекту.

Ми вітаємо усіх учасників цього проекту і бажаємо, щоб набуті компетенції стали реальною допомогою у налагодженні партнерства з роботодавцями!

Детальніше тут: http://europrojects.webnode.com.ua/

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку