Бізнес-школа Західного бізнес-центру НУВГП розпочала календарний рік з тренінгу по тайм-менеджменту!

Ні для кого не секрет, що найкращий період впорядковувати справи і планувати продуктивну роботу – це початок року. Тому показово, що Бізнес-школа Західного бізнес-центру НУВГП розпочала календарний рік з тренінгу по тайм-менеджменту.

Тренінг «Тайм-менеджмент: ефективні технології управління часом із застосуванням інформаційних технологій» відбувся 10 січня 2015 року в конференц-залі головного корпусу НУВГП. Захід був проведений бізнес-тренерами WBS Русланом Костюкевичем та Ольгою Мандзюк, які спеціалізуються на технологіях управління проектами та тайм-менеджменту.

Виявилося, що питання ефективного планування часу актуальне не лише для представників бізнес-спільноти з різних сфер діяльності (ІТ, виробництво, фрілансери та ін.), що були присутні на тренінгу, а й освітянам та студентам, які також взяли участь в заході.

Особливістю тренінгу було те, що учасникам було запропоновано не лише підходи раціонального використання часу, а й конкретний інструментарій, як їх втілити в життя за допомогою інформаційних систем Outlook, Onedrive та Bitrix24.

Упродовж 4-х годин учасники та тренери не лише набули нових компетенцій підвищення власної продуктивності та успішності, а й чудово провели час!

Адміністрація Західного бізнес-центру запрошує усіх, хто бажає підвищити свої компетенції в різних сферам менеджменту, до участі у наступних тренінгах.