відбір учасників проекту «Школа проектного менеджменту – найкращі європейські практики управління проектами в дії»

PM School-2015 – це 5 БЕЗКОШТОВНИХ тренінгів, спрямованих на формування цілісної системи компетенцій управління проектами.

В рамках тренінгів учасники набудуть компетенцій:

• розробляти та аналізувати бізнес-моделі інноваційних проектів;

• оцінювати ефективність проектів;

• ініціювати проекти та розробляти плани управління ними;

• планувати зміст, терміни, бюджет, ризики та інші складові  проекту;

• ефективно організовувати роботу команди проекту за допомогою застосування сучасних методів тайм-менеджменту;

• застосовувати автоматизовані системи управління проектами і тайм-менеджменту.

Учасниками проекту можуть стати студенти 3-6 курсів, випускники університетів, підприємці-початківці, а також й інші особи, які прагнуть набути компетенцій проектного менеджменту.

Участь у проекті є безкоштовною! Фінансування проекту здійснює ГО «Регіональний центр євроінтеграційних проектів» за партнерської підтримки West Business Center (НУВГП).

Щоб стати учасником проекту завітайте на сайт http://europrojects.webnode.com.ua або перейдіть за посиланням.