West Business Center отримав ще одного іноземного партнера у проекті створення бізнес-інкубатора

Програма бізнес-інкубації на Рівненщині перебуває у стадії зародження. Першою у регіоні структурою, яка покликана стати каталізатором розвитку малого інноваційного підприємництва, став Бізнес-інкубатор Національного університету водного господарства та природокористування.

Попре те, що бізнес-інкубатор перебуває на стадії становлення, у ньому уже розпочато ряд проектів, спрямованих на підтримку інноваційного бізнесу, серед яких проект «Перетвори ідею в гроші» та «Team Building для креативних людей» інші). Менш, ніж через місяць стартуватиме проект «Креативне літо: коворкінг для тих, хто цінує час».

Бізнес-інкубатор НУВГП є неприбутковою структурою, основним завданням якої є створення умов для започаткування малого інноваційного бізнесу студентами та випускниками вищих навчальних закладів. Тому його розвиток значною мірою залежить від наявності партнерів, які спроможні спільно будувати міцний ланцюг, що поєднує інноваційну ідею та продукт, що є результатом його втілення.

Одним із таких партнерів нещодавно став Europejski Instytut Technologiczny (Польща). Директор інституту dr Tadeusz Trocikowski, перебуваючи в WBC на запрошення проф. Леонід Кожушка, схвалив запропоновані напрямки спільної діяльності та висловив готовність брати участь у менторській та грантовій підтримці нових проектів та розвитку бізнес-інкубатора.

На робочій зустрічі, яка відбулася 26 травня 2014 року, Тадеуш Тросіковскі висловив упевненість у тому, що започаткований в університеті проект з підтримки малого і середнього бізнесу має великі перспективи для розвитку не тільки на Рівненщині, а й може стати надійною ланкою в реалізації євроінтеграційних процесів.

Сподіваємося, що напрацьовані напрямки подальшої співпраці дадуть поштовх не тільки у самореалізації майбутніх учасників бізнес-інкубатора, а й стануть важливим кроком у розвитку малого і середнього інноваційного бізнесу регіону.

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку