УВАГА! ПРОДОВЖЕНО ТЕРМІН ПОДАЧІ ЗАЯВОК НА КОНКУРС ІННОВАЦІЙНИХ ПРОЕКТІВ ПЕРШОГО БІЗНЕС-ІНКУБАТОРА РІВНЕНЩИНИ "ПЕРЕТВОРИ ІДЕЮ В ГРОШІ"

Враховуючи зайнятість студентів на практиці і дипломуванні ми продовжуємо термін подання заявок до 30.06.2014 р.

Шановні підприємці, студенти, власники бізнес-ідей та проектів!

Запрошуємо вас взяти участь у конкурсі із відбору учасників  першого бізнес-інкубатора на Рівненщині. Якщо ви маєте власні бізнес-ідеї, які ще не впроваджені, бізнес-план проекту, або вже розпочали реалізацію власного проекту, ви саме той, кого ми шукаємо.

Проект ініційований West Business Center Національного університету водного господарства та природокористування (НУВГП) у співпраці з Рівненським регіональним центром з інвестицій та розвитку (Рівненський РЦІР) та   полягає у  створенні майданчика для допомоги підприємцям-початківцям (власникам вже діючих проектів, студентам-випускникам) з метою перетворення їх бізнес-ідей у реальний бізнес, розвитку вже діючої справи, залучення інвестиційних, чи грантових ресурсів.

Заповнити анкету проекту

Стати учасником програми "Team Building для креативних людей"

Отримати детальну інформацію та заповнити анкету можна також тут

Інформація про проект + заявка на участь