Літня школа «Можливості молоді для бізнесу та навчання за кордоном»

Інститут міжнародної академічної та наукової співпраці запрошує студентів, аспірантів та молодих спеціалістів взяти участь у
літній школі в Угорщині «Можливості молоді для бізнесу та навчання за кордоном». Школа проходитиме в Будапешті та на озері Балатоні 28 червня – 3 липня 2014 року.

Мета проекту – ознайомлення з можливостями навчання та проведення досліджень в ЄС, а також із перевагами для молоді при створенні і веденні бізнесу за кордоном.

Програма передбачає наступні навчальні модулі:
– «Механізми ЄС для сприяння розвитку малого та середнього підприємництва молоддю»;
– «Можливості фінансування навчання та проведення досліджень за кордоном»;
– «Очікування грантодавців від кандидатів: як скласти конкурентний аплікаційний пакет документів»;
– «Стартап та підприємництво для молоді в США».

Учасники літньої школи матимуть можливість відпочити на одному із найбільш екологічно чистих озер Європи – Балатоні, взяти участь у захопливому квесті Будайської фортецею, ознайомитись із об’єктами світової спадщини ЮНЕСКО у Будапешті.

Організатори забезпечують:
проїзд автобусом за маршрутом Львів-Будапешт-Балатон-Будапешт-Львів; проживання в готелі зі сніданками, методологічно-навчальну програму та роздаткові матеріали, інтеграційно-розважальні заходи.

Більш детальна інформація тут

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку