Студент+Бізнес-ідея = $1000

Польська фундація комунікації (Варшава, Польща) та Агенція Європейських Інновацій (Львів, Україна) запрошують студентів та випускників українських ВНЗ взяти участь у конкурсі «To endless opportunities in your future business!» (Нескінченні можливості твого майбутнього бізнесу!».

Конкурс спрямований на сприяння розвитку підприємництва та інновацій, розвиток малого та середнього бізнесу в Україні.

Цільова група: студенти денної форми навчання та випускники українських ВНЗ.

Критерії відбору учасників конкурсу:
– статус студента денної форми навчання ВНЗ або випускника 2013/2014 року;
– наявність інноваційної бізнес-ідеї в області цифрової економіки, нових технологій у сфері ІКТ, електронного бізнесу , електронної комерції , електронних послуг;
– знання англійської мови (принаймні середнього рівня);
– лідерські та комунікативні навички.

Зацікавлені студенти повинні надіслати свою анкету-заявку для участі в конкурсі не пізніше 25 травня 2014 року.

Організатори нададуть фінансові нагороди трьом переможцям конкурсу в еквіваленті 1000 доларів.

Детальніше про конкурс та форми заявок тут http://www.virtualhighwayua.org/