Осадча Лариса Костянтинівна

Осадча Лариса Костянтинівна

        Осадча Лариса Костянтинівна, заступник директора з навчальної роботи, викладач-методист, Відмінник освіти України, Заслужений працівник освіти України, педагогічний стаж в навчальному закладі – 36 років. Нагороджена Почесними грамотами Міністерства освіти і науки України, Рівненської обласної державної адміністрації, Рівненської обласної ради, управління освіти Рівненської облдержадміністрації.

         Народилася 4 серпня 1959р. в с.Вишеньки Острозького району. В 1976р. закінчила Здовбицьку середню школу з золотою медаллю.

Освіта вища. Після закінчення навчання з відзнакою на фізико-математичному факультеті Рівненського    державного      педагогічного    інституту ім. Д.З. Мануїльського (нині Рівненський державний гуманітарний університет) почалася освітянська сторінка в житті Лариси Костянтинівни Осадчої. Це було СПТУ-10 м. Рівного 1980 року. Пройшовши шлях творчих пошуків методичних ідей та проектів на посаді викладача математики, Лариса Костянтинівна продовжила професійну діяльність, в 1991році обійнявши посаду заступника директора з навчальної роботи і займаючи її донині в Технічному коледжі НУВГП.

         Завдяки  активній   особистій   участі   Осадчої   Л.К.  були  ліцензовані  та  акредитовані 8 спеціальностей освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст», підготовку яких здійснює коледж з 2001 року. У 2012 році ліцензована нова спеціальність 5.04030101 «Прикладна математика», фахівців з якої не готують вищі навчальні заклади І-ІІ рівнів акредитації північно-західного регіону. У 2013 році для забезпечення виробничих потреб ПАТ «Рівнеазот» проведено комплекс організаційних робіт та успішно ліцензована нова спеціальність підготовки молодших спеціалістів 5.05130102 «Виробництво неорганічних речовин» галузі знань «Хімічна технологія та інженерія».

Під її керівництвом були розроблені навчально-методичні матеріали, які використовуються для реалізації принципів Європейської кредитно-трансферної системи навчання (ЄКТС). З досвіду роботи щодо впровадження ЄКТС  у вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Осадчою Ларисою Костянтинівною були презентовані доповіді на VIII-ХІ Всеукраїнських науково-методичних конференціях. За особистий внесок у розвиток освітніх інновацій була нагороджена Почесним дипломом Академії педагогічних наук.

Лариса Костянтинівна – автор інтерактивних комплексів навчально-методичного забезпечення з дисциплін «Вища математика», «Вища математика для економістів», методичного посібника «Кредитно-модульна система організації навчального процесу у вищих навчальних закладах І-ІІ рівнів акредитації». Крім того, Осадчою Л.К. були розроблені інтегровані навчальні плани двох рівнів: підготовки молодших спеціалістів, на базі кваліфікованих робітників із споріднених професій зі скороченням терміну навчання на один рік;  підготовки бакалаврів у Національному університеті водного господарства та природокористування на базі молодших спеціалістів із скороченням терміну навчання на два роки, які на даний час успішно впроваджені в навчальному процесі. Має друковані статті, опубліковані в журналах «Новітні технології навчання», «Нова педагогічна думка», «Вища освіта України».

За підсумками 2011 року  рішенням управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету  Рівненської міської  ради  Лариса Костянтинівна визнана переможцем конкурсу «Жінка 2011 року» у номінації «Жінки – працівники науки», а також  за високий професіоналізм, значний особистий внесок у розвиток освітньої галузі області нагороджена премією голови Рівненської обласної державної адміністрації та голови обласної ради.

         4 жовтня 2015р. їй присвоєно Почесне звання «Заслужений працівник освіти України».назад


Знайшли помилку? Виділіть текст та натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні напишіть свій варіант або характер помилки