Циклова комісія спеціальних навчальних дисциплін з напряму "Економіка та підприємництво"

Циклова комісія утворена у 2008 році. До 2011 року комісію очолювала викладач, спеціаліст Моца Ольга Анатоліївна. Викладачі циклової комісії здійснюють підготовку молодших спеціалістів за спеціальностями 071«Облік і оподаткування» (спеціалізація «Оціночна діяльність»), 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» (спеціалізація «Фінанси і кредит»).

Ми є у соціальних мережах:

Фейсбук – https://www.facebook.com/groups/1114797975313281/?pnref=story

VK – https://vk.com/public138756106

З 2011 року головою комісії є Пашечко Оксана Анатоліївна, викладач, спеціаліст ІІ категорії, кандидат економічних наук. До складу циклової комісії входять: викладачі Моца О.А., Шпак Г.М. – кандидат економічних наук, Біда О.М., Король О.В., Адасюк І.П. – кандидат економічних наук, Осадча О.В., Бондаренко Н.В., Максімова О.М., Казмірук О.О., Войтович Д.С. – здобувач кафедри економіки підприємства НУВГП, Поліщук Н.О.; майстри виробничого навчання Кундеус Н.В. і Хільчук А.В.

Викладачі циклової комісії забезпечують викладання таких дисциплін: «Фінанси», «Гроші та кредит», «Фінанси підприємств», «Банківські операції», «Економіка підприємства», «Менеджмент», «Маркетинг», «Бюджетна система», «Податкова система», «Бухгалтерський облік», «Ціноутворення», «Інфраструктура фінансового ринку», «Оціночна діяльність», «Нормативно-правове забезпечення оціночної діяльності», «Методи і моделі оцінювання» та інші. Викладання ведеться у тематично оформлених кабінетах, що забезпечені навчально-дидактичними матеріалами та технічними засобами. Значну увагу циклова комісія приділяє удосконаленню навчально-виховного процесу, пошуку нових методів викладання економічних дисциплін.

Під керівництвом викладачів студенти змагаються в олімпіадах з економічних дисциплін, беруть участь у науково-теоретичних конференціях Технічного коледжу, НУВГП та інших ВНЗ. Найбільш активними та успішними студентами-науковцями, що перемагали у науково-теоретичній конференції коледжу, за час існування циклової комісії стали: під керівництвом О.А. Пашечко – Олександр Багнюк (І місце, 2009), Ганна Герасимчук (ІІІ місце, 2011), Наталія Поліщук (І місце, 2013); під науковим керівництвом Н.В. Бондаренко – Анастасія Каращук (І місце, 2015). Серед студентів-випускників, що мають публікації у наукових виданнях під керівництвом викладачів циклової комісії, слід відзначити Наталію Поліщук, Світлану Глевчук, Катерину Герасимчук (науковий керівник О.А. Пашечко), Зоряну Сочинську (науковий керівник І.П. Адасюк), Анастасію Каращук (науковий керівник Н.В. Бондаренко).

У цикловій комісії функціонують такі гуртки: «Актуальні проблеми економіки»,  Ділова гра «Що? Де? Коли?», «Моя професія – касир в банку», Інтелектуальна гра «Бум».

Циклова комісія є постійним учасником щорічного огляду-конкурсу навчально-методичного забезпечення, в якому в номінації «Краще навчально-методичне забезпечення циклової комісії» посіла ІІ місце за результатами роботи у 2011-2012 н.р., а також чотири рази поспіль ІІІ місце – у 2012-2016 н.р. Серед особистих досягнень викладачів у цьому конкурсі: І місце у номінації «Краща навчально-методична розробка педагогічного працівника» – О.А. Пашечко (навчальний посібник «Банківські операції») у 2015-2016 н.р.; ІІ місце у номінації «Краще навчально-методичне забезпечення дисципліни» – О.В. Осадча (навчально-методичний комплекс дисципліни «Основи менеджменту, маркетингу і підприємництва») у 2013-2014 н.р.; І місце у номінації «Краще методичне забезпечення навчальної дисципліни» (навчально-методичний комплекс дисципліни «Аналіз ринку нерухомості») у 2015-2016 н.р.

Викладачі та майстри виробничого навчання постійно працюють над розробкою нової навчально-методичної літератури. Ними підготовлено більше 90 навчально-методичних видань загальноекономічної та фахової тематики.