Циклова комісія спеціальних навчальних дисциплін з напряму "Будівництво та архітектура"

Циклова комісія спеціальних дисциплін з напряму “Будівництво” була створена в 2007 році, відділившись від циклової комісії спеціальних навчальних дисциплін з напряму “Інженерна механіка”.

Очолює циклову комісію Комелькова Олена Сергіївна, викладач І категорії, нагороджена почесними грамотами Технічного коледжу, Почесною грамотою Рівненської обласної державної адміністрації, лауреат почесного звання “Людина року 2007”, “Людина року 2009”,“Людина року 2010”,“Людина року 2011” із занесенням на Дошку пошани коледжу.

Персональний склад циклової комісії налічує 6 викладачів та 2 майстри виробничого навчання: Комелькова О.С.- викладач І категорії, Мироненко Т.В.- викладач ІІ категорії, Тарановська М.В., Дорош П.М., Андрійчук Н.І., Яцунов С.О. - викладачі-спеціалісти (магістри), Дудко В.Д., Мазур М.В.- майстри виробничого навчання.

Циклова комісія є випусковою для спеціальності 5.06010114 “Монтаж і обслуговування внутрішніх санітарно-технічних систем і вентиляції” підготовки молодших спеціалістів. Члени комісії викладають дисципліни професійного циклу підготовки молодших спеціалістів, зокрема, “ Санітарно-технічне обладнання та газопостачання будинків”, “Опалення”, “Технологія і організація сантехнічних робіт”, “Вентиляція та кондиціонування”, “Проведення сантехнічних робіт”, “Водопостачання та водовідведення”, “Інженерна геодезія”, “Теплогенеруючі установки та теплопостачання,, а також спецпредмети у кваліфікованих робітників за професіями “Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування; монтаж систем вентиляції, кондиціювання повітря пневмотранспорту та аспірації; електрозварник ручного зварювання (код 7136, 7233, 7212)”.

Керівництво дипломними проектами здійснюють викладачі циклової комісії Комелькова О.С., Мироненко Т.В, Тарановська М.В., а також викладачі університету, кандидати технічних наук Кравченко В.С., Кравченко Н.В., старший викладач Мацнєва Т.С.

Дипломні проекти під керівництвом цих викладачів неодноразово займали призові місця у конкурсі “Кращий дипломний проект серед спеціальностей” Технічного коледжу НУВГП. А у конкурсі “Кращий дипломний проект з енергозбереження”, випускники спеціальності 5.06010114 “Монтаж і обслуговування внутрішніх санітарно-технічних систем і вентиляції”, під керівництвом викладача Комелькової О.С., постійно займають перші місця та нагороджуються почесними грамотами Технічного коледжу НУВГП.

Циклова комісія організовує та проводить тиждень на тему: “Енергоефективність і зміна клімату”, під час якого студенти пишуть та захищають доповіді і реферати, організовується конкурс стінгазет на тему: “Енергозбереження”, визначаються переможці.

На базі Технічного коледжу , для членів циклової комісії, студентів і учнів які навчаються за напрямом «Будівництво» проводяться навчальні семінари по монтажу систем KAN-therm за участю представників даної організації в особі Безпалько Наталії.

Члени циклової комісії постійно дбають про підвищення рівня практичної підготовки студентів та учнів в умовах жорсткої конкуренції на ринку праці. Тому підбирають найбільш престижні підприємства та організації для проходження практики студентами, з можливістю подальшого працевлаштування.

Викладачі циклової комісії працюють над розробкою навчальних і методичних посібників, дидактичних матеріалів. Так, викладачем Комельковою О.С. випущено навчальний посібник “Санітарно-технічне обладнання та газопостачання будинків”, Мироненко Т.В. -інтерактивний комплекс «Матеріали та вироби в санітарній техніці. Будівельне матеріалознавство», методичні вказівки до виконання курсового проекту з курсу «Санітарно-технічне обладнання і газопостачання будівель» Комелькової О.С. зайняли ІІІ місце на педагогічному конкурсі «Краща навчально-методична розробка року».

У 2013 році циклова комісія зайняла ІІ місце у відкритому огляді-конкурсі навчально-методичного забезпечення та новітніх технологій у номінації “Краще методичне забезпечення навчальної дисципліни (предмету)” дисципліна - “Санітарно-технічне обладнання і газопостачання будівель” викладач Комелькова О.С.