Циклова комісія спеціальних навчальних дисциплін з напряму "Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології"

Циклова комісія, створена у 2000 році, є випусковою для спеціальності 151 “Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології” підготовки молодших спеціалістів. Члени комісії викладають дисципліни професійного та  природничо-наукового циклу підготовки молодших спеціалістів, зокрема, “Автоматизація технологічних процесів”, “Інформаційні технології та системи у фінансово-кредитних установах”, “Комп’ютерна обробка екологічної інформації”,   а також спецпредмети у кваліфікованих робітників за професіями “Слюсар КВПіА (електроніка)”.

Керівництво дипломними проектами здійснюють викладачі циклової комісії, випускники НУВГП за спеціальністю “Автоматизоване управління технологічними процесами”   Червінко В.П., Сачук Ю.Д., Кухнюк Н.В., Климчук В.М., Кирилюк С.В., а також викладачі університету, кандидат технічних наук Наумчук О.М., доктор технічних наук Маланчук Є.З.

До 2010 року циклову комісію очолювала Степчук Світлана Іванівна, нині завідувач відділення. З 2010 року головою була Семенюк Юлія Федорівна, спеціаліст ІІ категорії, викладач інформатики та інформаційних технологій, учасник та переможець освітньої програми “Парус – навчальним закладам України”, нагороджена Почесними грамотами ректорату НУВГП та адміністрації Технічного коледжу, а з 2016 року головою комісії є Климчук Василь Миколайович, спеціаліст ІІ категорії, вмкладач спецдисциплін.  Персональний склад циклової комісії   налічує 11 викладачів та 6 майстрів виробничого навчання: Степчук С.І. – викладач вищої категорії, Червінко В.П., Сачук Ю.Д., Кирилюк С.В., Кухнюк Н.В., Климчук В.М – викладачі ІІ категорії, Романюк К.М., Бакунець А.А., Власюк О.В., Терешкович Д.В. – викладачі-спеціалісти (магістри), Шатний С.В. – викладач-сумісник, аспірант кафедри систем автоматичного проектування Львівської політехніки, Заїка В.О. – майстер виробничого навчання І категорії, “Відмінник освіти України”, викладач І категорії, Наконечна Л.О. – майстер виробничого навчання І категорії, Оленіч М.О. – майстри виробничого навчання ІІ категорії, Кушпель В.В., Вовкодав Д.О., Драганчук В.Б. – майстри виробничого навчання, Андрощук О.М., завідувач виробничої практикикваліфікованих робітників.

Члени циклової комісії – Степчук С.І., Семенюк Ю.Ф., Заїка В.О., Червінко В.П., Наконечна Л.О., удостоєні почесного звання “Людина року” із занесенням на Дошку пошани коледжу.

Члени циклової комісії беруть активну участь у формуванні матеріально-технічної бази кабінетів та майстерень. Творчий доробок з методичної роботи викладачів нараховує більше десятка навчально-методичних комплексів з дисциплін для підготовки молодших спеціалістів, більше 50 найменувань методичної літератури – інтерактивних комплексів, методичних вказівок та посібників, повне комплексно-методичне забезпечення з предметів підготовки кваліфікованих робітників. Викладачі циклової комісії проводили підготовку студентів до участі у Всеукраїнській олімпіаді з інформатики та комп’ютерної техніки, де неодноразово займали призові місця. Під керівництвом викладачів студенти готують наукові доповіді та виступають на наукових конференціях, де переможцем у 2012 р. став студент Єфімчук В. з темою “GSM стандарт: функціональні можливості та практичне застосування” (керівник Вовкодава Д.О.)

У перспективах роботи циклової комісії – використання інноваційних навчальних технологій, комплексне застосування комп’ютерної техніки для підвищення якості підготовки фахівців.

Циклова комісія зайняла ІІІ місце на відкритому огляді-конкурсі навчально-методичного забезпечення та новітніх технологій навчання у 2011-2012 н.р. в номінації “Краще навчально-методичне забезпечення циклової комісії”, призове місце у номінації “Кращий розроблений сучасний засіб навчання” та “Краще методичне забезпечення навчальної дисципліни (предмету)” (викладач Семенюк Ю.Ф.).

У 2013 році циклова комісія зайняла ІІ місце у відкритому огляді-конкурсі навчально-методичного забезпечення та новітніх технологій у номінації “Краще навчально-методичне забезпечення циклової комісії”, а методичні вказівки до проведення навчальної практики з компютерної техніки для студентів спеціальності “Фінанси та кредит”, “Оціночна діяльність” ІІ місце у номінації “Краща навчально-методична розробка педагогічного працівника”.

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку