Циклова комісія фізико-математичних дисциплін

Циклова комісія фізико-математичних дисциплін – професійний творчий колектив, який створює оптимальні умови здобуття якісної освіти. Очолює циклову комісію Андрійчук Софія Миколаївна – викладач-методист, нагороджена грамотами Технічного коледжу, обласного управління освіти та науки.

До складу циклової комісії входять такі викладачі: Осадча Лариса Костянтинівна, заступник директора з навчальної роботи, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, “Відмінник освіти України”, педагогічний стаж 30 років,  нагороджена Почесними грамотами Міністерства освіти і науки України, Рівненської обласної державної адміністрації, Рівненської обласної ради, Управління освіти Рівненської облдержадміністрації; Россоха Т.Г. – старший викладач, нагороджена знаком “Відмінник освіти України”, Почесною  грамотою Міністерства освіти України;  Кухоцька Л.А. – викладач вищої категорії зі званням старший викладач; Олексин Д.І. – викладач вищої категорії, кандидат фізико-математичних наук, Солодовнікова Т.В. – викладач   вищої   категорії;   Маргасюк Т.Й. – викладач І категорії; Синдюк Н.М., Крока Т.П., Коренець Г.Ю. – викладачі ІІ категорії; Орловська В.І., Неглядюк К.А. – викладачі-спеціалісти.

Члени комісії беруть участь у підготовці молодших спеціалістів та кваліфікованих робітників усіх спеціальностей, викладаючи такі дисципліни, як “Вища математика”,  “Загальна фізика”, “Алгебра та початки аналізу”, “Геометрія”, “Фізика”, “Астрономія”.

Викладачі фізико-математичних дисциплін займаються навчально-методичною діяльністю – підготовкою методичних на навчальних посібників, методичних розробок, вказівок до виконання лабораторних робіт.

Інтерактивні комплекси «Вища математика для економістів», «Вища математика» для спеціальності 5.05020201 «Монтаж, обслуговування засобів і систем автоматизації технологічного виробництва» (Осадча Л.К.), посібники «Вища математика» (Россоха Т.Г.), «Фізика» (Андрійчук С.М.), «Методичні вказівки для проведення практичних робіт з вищої математики» (Кухоцька Л.А.) були гідно представлені на щорічному конкурсі «Краща методична розробка року».

Викладачі циклу, завідувачі кабінетами фізики та математики постійно підтримують та поповнюють матеріально-технічну, методичну, лабораторну та демонстраційну базу кабінетів, дбають про їх естетичний вигляд.

З метою розвитку пізнавальної і науково-технічної творчості студентів і учнів значна увага приділяється гуртковій та науково-дослідній роботі, підготовці до участі в олімпіадах, науково-теоретичних конференціях. Неодноразово студенти коледжу брали участь у Всеукраїнській олімпіаді з математики серед ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації, де гідно представляли наш заклад.

Колектив циклової комісії дружній і згуртований, бере активну участь в громадському житті коледжу.

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку