Циклова комісія фізичного виховання та захисту Вітчизни

Становлення і розвиток молодої особистості є одним з головних загальнодержавних завдань, невід’ємною складовою розбудови національної державності України. Виховання органічно пов’язане з утвердженням здорового способу життя, фізичним вихованням. Головою циклової комісії фізичного виховання є Левчук Лілія Миколаївна – викладач вищої категорії, нагороджена Почесними грамотами технічного коледжу та обласного профспілкового комітету, лауреат почесного звання “Людина року”. До складу комісії також входять: Кірілков О.М. – керівник фізичного виховання, викладач І категорії, керівник секції легкої атлетики, Стасюк М.С.  викладач, тренер з баскетболуї; Юдін М.М – викладач захисту Вітчизни, Генсля П.П. – викладач, тренер з волейболу, Новак М.В. – керівник секції з гирьового спорту та армспорту, Кірілкова К.О. – керівник секції настільного тенісу, Івашко О.Г. – керівник секції шашок і шахів.

Циклова комісія приділяє велику увагу формуванню здорового способу життя в студентсько-учнівському колективі. Викладачі фізичного виховання постійно працюють над поповненням матеріально-технічної бази, видають методичні рекомендації та вказівки.  Поряд з активною діяльністю циклової комісії функціонують 7 спортивних гуртків, які очолюють висококваліфіковані кадри.

І як результат цієї організованої роботи – високий  рівень виступу в останні роки наших спортсменів на змаганнях різного рівня.

За успішні виступи на змаганнях, в яких бере участь наш коледж, учні, студенти, працівники, а також наставники команд постійно преміюються адміністрацією коледжу. У коледжі вже традиційно проводиться спортивне свято і вечір спортивної слави.  Наш навчальний заклад бере участь у чемпіонатах Рівного, в залік міської спартакіади, і першості Рівненської області, в залік обласної спартакіади серед ВНЗ І-ІІ р.а. У 2008-2009 н.р. Технічний коледж виборов перше місце серед 12-ти колективів у Спартакіаді ВНЗ І-ІІ р.а. Рівненської області.

Впродовж останніх років у нас високі результати на чемпіонатах міста і першостях області,  турнірах    різного    рівня з баскетболу.

Під керівництвом  досвідченого тренера Лавренова Ю.Д. збірна юнаків із баскетболу п’ять років поспіль – чемпіон міста 2007-2012 рр. серед ВНЗ І-ІІ р.а. і ПТНЗ. У жовтні 2007 і 2008 р., за сприяння адміністрації, у спортзалі нашого коледжу проходили Всеукраїнський і Міжнародний турніри з баскетболу. Наші хлопці були найкращими та вибороли перемогу і в 2007, і в 2008 р. Збірна з міні-футболу на чолі з граючим тренером Кособуцьким Ю.Ф. також демонструє високий рівень гри: ми – чемпіони Рівного 2008, 2009, 2010 рр. серед ВНЗ І-ІІ р.а. і ПТНЗ, бронзові призери обласної спартакіади  2008-2009, 2011-2012 н.р., переможці турніру «Кубок співдружності м. Рівне –2010».

Чоловіча збірна з волейболу на чолі з граючим тренером Генслею П.П. досягла високих результатів: срібний призер чемпіонату Рівного 2011-2012 р. та 2012-2013 р. серед ВНЗ І-ІІ р.а. і ПТНЗ, чемпіони обласної спартакіади 2011-2012 н.р., призери обласної спартакіади 2012-2013 н.р.

Вдало виступає збірна коледжу з гирьового спорту II місце на чемпіонаті Рівного  з 2007 по 2010 р. серед ВНЗ І-ІV р.а.

Традиційно з 2007 р. у нас призові місця на чемпіонатах Рівного з армспорту серед юнаків і дівчат. Готував збірні до змагань
Кірілков О.М. та Новак М.В. На чемпіонаті Рівного 2010р. з легкоатлетичного кросу і легкої атлетики – IV-ті  серед ВНЗ I-IV р.а. і ПТНЗ. У 2012 р. наша команда, яку  готував Кірілков О.М., стала золотим призером обласної спартакіади у змаганнях з легкої атлетики.

Команда з плавання з 2008 по 2010 р.р. на чемпіонатах Рівного займала ІІІ-ІV місце серед ВНЗ І-ІІ р.а. У 2008 р. збірна стала бронзовим  призером обласної спартакіади. Керівник гуртка з плавання – Макарчук В.В.

Паралельно із міськими спартакіадами коледж бере участь і спартакіадах Рівненської області серед ВНЗ І-ІV р.а., де у 2012 р. стали срібними призерами з легкої атлетики (керівник Кірілков О.М.) та міні-футболу (керівник Кособуцький Ю.Ф.).

Тісно співпрацює з цикловою комісією фізичного виховання і педагогічний колектив коледжу. В квітні 2010 р. наша команда вдруге взяла участь у щорічній 34 спартакіаді «Здоров’я»серед викладачів та співробітників НУВГП. Виявилось, що вони мають хорошу спортивну форму, вміють і можуть перемагати. А в 2010-2011 р. стали переможцями.

Це майстри виробничого навчання: Новак М., Мартинчук О., Вовкодав Д., Прус Д., Чернюк В., Мазур М., Бялік Д., Горпинич Л., Андрощук О., Нестерчук В., викладачі: Слава С., Кособуцький Ю., Кірілков О., Мацнєв В., Коренець Г., Михальчук П., Ришко А.,  Кравчук Т., зав. виробничої практики Кірілкова К.

Результат наших виступів – І місце з 11-ти команд (ІІІ місце – міні футбол, V – волейбол, I – перетягування канату, IV –  шахи, I – настільний теніс). У 33 спартакіаді «Здоров’я»в 2009р. ми посіли ІІІ місце. Також в 2010р. команда Технічного коледжу взяла участь в V обласній спартакіаді серед працівників ВНЗ І-ІІ р.а. І знову ми призери ІІ загальнокомандне місце:І місце –  міні-футбол, ІІ місце – настільний теніс, II місце – шахи, IІІ місце – волейбол.

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку