Участь технічного коледжу НВГП у Десятій міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті» та Восьмій міжнародній виставці освіти за кордоном «World Edu»

Участь технічного  коледжу  НВГП  у Десятій міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті» та   Восьмій міжнародній виставці освіти за кордоном «World Edu»

23-25 жовтня 2018 року у Київському Палаці дітей та юнацтва  відбулася Десята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» та   Восьма міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu». У рамках  даної виставки Технічний коледж НУВГП брав участь з роботою «Інновації в науковій співпраці студентів і викладачів-важливий фактор забезпечення якості вищої освіти» та експозицією навчально-методичних видань, профорієнтаційних матеріалів про Технічний коледж НУВГП.

За результатами роботи Технічний коледж НУВГП нагороджений Дипломом та «Золотою медаллю» в номінації «Інновації в науковій співпраці студентів і викладачів-важливий фактор забезпечення якості вищої освіти», Дипломом «За активну участь і презентацію інноваційних технологій навчання». Подякою «За активну організаторську роботу з упровадження інноваційних технологій в освітню практику» нагороджений директор Технічного коледжу НУВГП Яцков Микола  Васильович.

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку