Тиждень з відзначення 40-річчя з дня створення правозахисної організації Української Гельсінкської групи

Викладачами історії Технічного коледжу НУВГП було розроблено Заходи щодо відзначення 40-річчя з дня створення першої української правозахисної організації Української Громадської групи сприяння виконання Гельсінських угод, згідно яких, протягом тижня з 7-го по 11-те листопада в навчальному закладі було організовано і проведено:

- тематичну бесіду із студентами “Українська громадська група сприяння виконанню Гельсінських угод ”;

- проведено конкурс творчих робіт студентів “Засновники УГГ”, за результатами якого в кабінеті історії України оформлено стенд з одноіменною назвою;

- в бібліотеці коледжу оформлено книжково-ілюстративну виставку;

- цікаво оформлено також і виставку інформаційних студентських проектів “Громадсько- політична та правозахисна діяльність УГГ”;

-  учасники історичного гуртка “Етнос” обговорили на своєму засіданні тему “УГГ: мета та завдання діяльності”;

- пізнавальною була і зустріч за круглим столом студентів ІІ-ІІІ курсів з теми “Репресії проти членів Української Гельсінкської групи”;

- завершальною крапкою в череді заходів були відвідини студентами мандрівної виставки “Кожен має право знати свої права”, обладнаної в Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці.

Організовано цю виставку програмою USAID “Права людини в дії”, яка впроваджується Українською Гельсінською спілкою з прав людини в рамках Всеукраїнської освітньої програми “Розуміємо права людини”.

Сподіваємось, що заходи відзначення 40-річчя УГГ, проведені в коледжі, сприятимуть вихованню національно-патріотичних почуттів в серцях молодих людей.

Голова циклової комісії циклової дисципліни Л.І. Зелінська.

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку