Шевченкіада у коледжі

Шевченкіада у коледжі

203 роки минуло від Дня народження національного пророка, невмирущого генія слова, народного поета, художника, борця за ідеали справедливості та добра, за кращу долю України та українського народу – Тараса Григоровича Шевченка.

         Традиційно у нашому навчальному закладі святкується День народження Великого Кобзаря. Учні, студенти, медпрацівники активно долучаються до заходів, які плануються і проводяться незалежно від того чи це ювілейний День народження, чи – ні.

         Цьогоріч до Шевченківських днів були оформлені виставки книг, рефератів, ілюстрацій, стіннівок у вестибюлях коледжу, читальній залі, навчальних кабінетах. Демонструвались відеоролики, слайд-шоу, звучала радіопередача про життя і творчість Великого патріота – Тараса Шевченка.

         Протягом шевченківської весни коледжанська молодь разом з викладачами відвідала обласний музично-драматичний театр, де проходили урочистості з нагоди 203-ої річниці від Дня народження поета.

         Студентка групи 9ХТ-4 Петрова Ельвіра взяла участь у концерті Національного університету водного господарства, де продекламувала вірш Т.Г. Шевченка.

         Традиційним у нашому коледжі є конкурс читців-декламаторів віршів поета. Двадцять юних дарувань взяли участь у цьогорічному змаганні. З великим відривом від інших конкурсантів перше місце виборов студент групи ПМ-2 Панасюк Данило.

         ІІ місце –    Савич Юлія – група №3,

                            Павловський Максим, група ЕМ-1.

         ІІІ місце -   Крук Анастасія – група №3,           

                            Сівчук Вадим – група ПМ-1,

                            Грабарчук Юрій – група ПМ-1,

                            Парфан Оксана – група №16.

         Переможці конкурсу нагороджені Почесними грамотами.

В рамках шевченківських заходів були проведені відкриті виховні години: «Україна – єдина країна» - викладач Петриченко В.А., «Я люблю своє місто – викладач Малашкевич С.В., на яких ім’я поета неодноразово згадувалось, а його вірші звучали у контексті із сучасними українськими реаліями.

Заключним акордом заходів став святковий вечір, підготовлений викладачем-методистом Куришко Н.М. разом з керівниками художньої самодіяльності.

Учасники драматично-музичного дійства «Шевченко – наш. Він – для усіх століть» довели, що Т.Г. Шевченко – символ честі, правди, безстрашної, великої любові до людини. Вся творчість і життя Кобзаря зігріте і пройняте гарячою, священною любов’ю до Батьківщини. Глядачі прислухались до кожного слова, адже сьогодні, як ніколи раніше, поезія Шевченка актуальна і потрібна всім, хто переживає за майбутнє України.

Дякую всім, хто долучився до проведення Шевченківських днів у коледжі. 

 Голова циклової комісії

філологічних дисциплін                                    Назаренко Л.М.  назад


Знайшли помилку? Виділіть текст та натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні напишіть свій варіант або характер помилки