Рідне слово єднає усіх

Рідне слово єднає усіх

9 листопада – свято держави, адже відзначаємо День української писемності та мови. Мова – своєрідна візитна картка кожної людини, за якою судять про її освіченість, ерудицію, начитаність. Вже стало доброю традицією в цей день розпочинати проведення ІІ етапу Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика, учасниками якого стали студенти і учні нашого коледжу, ті, хто по-щирому вболіває і хоче добре знати рідну мову.

Учасників конкурсу привітав директор Технічного коледжу НУВГП  М.В.Яцков, побажавши щоденної наполегливої праці, любові до знань і, безумовно, до рідного слова.

До студентів та учнів звернулась заступник директора з НМР Осадча Л.К., яка, зокрема, сказала, що одним з наймасовіших і найпопулярніших є Міжнародний конкурс з української мови ім. П. Яцика, який впродовж десяти років упевненою ходою крокує не лише в Україні, а й у багатьох країнах світу, де живуть наші співвітчизники. Це підтвердження того, що словесність – початок усіх наук. Вона – мов джерело, яке ширшає, набирає силу і розвивається могутньою рікою духовності.

Тож бажаємо учасникам з успіхом пройти конкурсні завдання, а переможцям – сягнути мовних вершин в ІІІ обласному етапі.

Куришко Н.М., викладач української мови та літературиназад


Знайшли помилку? Виділіть текст та натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні напишіть свій варіант або характер помилки