Про участь Технічного коледжу у ХІІІ Генеральній асамблеї Української асоціації студентів

18-20 травня  на базі Тернопільського Національного економічного університету відбулася ХІІІ Генеральна асамблея студентів України, у ході якої обговорювалися  питання реформ у сфері вищої освіти, ролі студентства в рамках Болонського процесу, системи акредитації університетів у США та завдання студентів у ній, симбіозу освіти і бізнесу та інші. В обговорені взяли участь  понад 250 представників студентства різних областей України.

На вікриття заходу приїхали перший заступник міністра освіти і науки Віталій Ковтунець, місцева влада, духовенство. Теплим словом привітав своїх студентів професор університету Андрій Крисоватий.

20 травня у ТНЕУ завершилася робота ХІІІ Генеральної асамблеї студентів України. Студентські лідери обрали президента та виконавчий комітет Української асоціації студентів. Вітаю з обранням на посаду президента УАС - Фесенко Лідію, І віце-президента - Ковалішина Костянтина, віце-президента з питань регіонального розвитку - Кузьмич Аліну, віце-президента з питань міжнародного співробітництва - Євстіфеєва Микиту, члена ВК з питань роботи з медіа - Нікуліну Олену, члена ВК з неформальної освіти - Калініна Андрія, члена ВК із захисту прав студентів - Глебова Івана, члена ВК з фандрайзингу - Клочківського Олексія, члена ВК з культурно-масової роботи та студентського спорту - Єрофєєва Андрія.

Голова студентсько-учнівського

парламенту Нечипорук М.І.