Пісня буде поміж нас

Пісня буде поміж нас

7-9 листопада 2016 року в концертній залі Національного університету водного господарства та природокористування з нагоди Міжнародного дня студентів відбувся VI Всеукраїнський студентський фестиваль естрадної пісні «Пісня поміж нас».

Організатори Фестивалю – Національний університет водного господарства та природокористування, кафедра естрадної музики Рівненського державного гуманітарного університету, управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації.

Мета Фестивалю:

-         виявлення серед студентської молоді талановитих виконавців;

-         популяризація української пісні, змістовного дозвілля та обмін досвідом між виконавцями творчих студентських колективів.

Фестиваль проводився в таких номінаціях:

-         естрадна пісня;

-         авторська пісня;

-         народна пісня в сучасній обробці;

-         вокальні ансамблі, інструментальні ансамблі та ін.

Для участі у VI Всеукраїнському студентському фестивалі естрадної пісні «Пісня

поміж нас» з’їхались студенти з різних навчальних закладів України. Технічний коледж НУВГП також взяв участь у Фестивалі. Студентка групи ПМ-4 Грицюк Іванка нагороджена Дипломом І ступеня  VI Всеукраїнського студентського фестивалю естрадної пісні «Пісня поміж нас». Вона виконала пісню «Не питай мене» з репертуару Лілії Сандулеси.

Готував студентку Грицюк І. до участі у Всеукраїнському фестивалі керівник гуртка Тижбірак Володимир Мар’янович. назад


Знайшли помилку? Виділіть текст та натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні напишіть свій варіант або характер помилки