Конкурс краси «Міс Технічного коледжу – 2017»

Конкурс краси «Міс Технічного коледжу – 2017»

6 березня 2017 року в актовій залі Технічного коледжу вже традиційно відбувся конкурс краси „Міс Технічного коледжу - 2017”. Вже вкотре ми стали свідками святкового дійства, де поважне, компетентне та справедливе журі обирало найкрасивіших дівчат нашого навчального закладу.

         В конкурсі приймали участь 13 учасниць, з яких 3 учениці та 10 студенток, які виборювали наступні титули: „Міс коледжу – 2017”, „І віце-міс коледжу”, „ІІ віце-міс коледжу”, „Міс фотомодель” та інші, а глядачі обирали переможницю номінації „Міс глядацьких симпатій”.

         Але такому гарному святу передувала важка та клопітка робота. Спочатку проходив відбір, який розпочався ще в січні місяці. Керівники гуртків художньої самодіяльності запросили до участі всі групи 1-4 курсів, у яких навчаються дівчата. Попередньо було відібрано понад 30 претенденток на участь в конкурсі. Критеріями відбору слугували: приваблива зовнішність, струнка фігура, гармонійний розвиток, комунікабельність, артистизм та, звичайно ж, бажання учасниць брати участь в цьому конкурсі. Всі дівчата були дуже схвильовані, тому що кожна з них прагнула перемогти. За допомогою молодого, проте професійного хореографа Майбороди Андрія Олеговича дівчата чудово впорались із завданням.

         Учасниці змагалися у чотирьох конкурсах-дефіле, а саме: вільний стиль, український стилізований костюм, бізнес леді та вечірня сукня. Після спільного обговорення журі обрало чотирьох переможниць: Міс коледжу 2017 – студентка групи ОФ-1 Сайко Дарина, І віце-міс коледжу – 2017 – студентка групи Ф-3 Златенко Вікторія, ІІ віце-міс коледжу – 2017 – студентка групи Ф-3 Каращук Іванна, ІІІ віце-міс коледжу – 2017 – студентка групи Ф-2 Павлюк Юлія. Переможниці будуть представляти Технічний коледж на конкурсі краси «Міс Університету – 2017». Конкурсантки були нагороджені Почесними грамотами, квітами та подарунками. Всі учасниці отримали багато вражень та емоцій, знайшли нових друзів та здобули нові навики у модельній сфері.

Велика подяка студентсько-учнівському профкому і його голові Зінь Наталії Степанівні та адміністрації коледжу за фінансову підтримку конкурсу.назад


Знайшли помилку? Виділіть текст та натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні напишіть свій варіант або характер помилки