Диктант національної єдності

Радіодиктант національної єдності – унікальна подія в житті української спільноти та Технічного коледжу Національного університету водного господарства та природокористування.

Акція традиційно відбувається у День української писемності та мови                9 листопада і має на меті об’єднати усіх небайдужих навколо українського слова. Шанувальники української мови Технічного коледжу НУВГП вже 16 років поспіль долучаються до написання диктанту національної єдності з метою пропагування грамотності, підтримки та розвитку державної мови як духовного потенціалу нації, виховання високої мовної культури молоді.

Цьогоріч долучилися до написання радіодиктанту учні, студенти, працівники навчального закладу. Всього – 54 учасники, з них: учнів – 22, студентів – 28, працівників – 4.

Сподіваємось, що з кожним роком до акції будуть приєднуватися нові люди, які прагнуть знати рідну мову, берегти та розвивати її для прийдешніх поколінь.